LR Digital X-Ray – Rtg Zębów&Stomatologia

Rynek 12, Bytom

Groupon zniżkowy warto 50 zł na pakiet higienizacji zębów w LR Digital X-Ray – Rtg Zębów&Stomatologia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na usunięcie kamienia nazębnego nawet z najbardziej niedostępnych przestrzeni międzyzębowych oraz pozbycie się przebarwień

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta obejmuje groupon zniżkowy na usługę higienizacji zębów. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi, zgodnie z cennikiem.

  • w ramach higienizacji: skaling, piaskowanie, polishing
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie, które ma na celu wygładzenie szkliwa.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 336 219, (32) 282 80 80 lub mailowo: recepcja.bytomrynek12@gmail.com . Oferta obejmuje groupon zniżkowy, na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

LR Digital X-Ray – Rtg Zębów&Stomatologia

Zlokalizowany w Bytomiu gabinet powstał w celu zapewnienia wysokiej jakości usług stomatologicznych w miłej i przyjaznej atmosferze. Tutejszą specjalnością jest profilaktyka jamy ustnej, o którą dba certyfikowana higienistka, która usuwa kamień, poleruje, piaskuje oraz wybiela zęby. Wykorzystywany na miejscu nowoczesny sprzęt obrazowania cyfrowego pozwala na dokładną diagnozę i wdrożenie odpowiedniego planu leczenia. W pracowni LR Digital X-Ray – Rtg Zębów&Stomatologia wykonywane są również zdjęcia rtg oraz usługi ortodontyczne.