Brak nowych powiadomień

Catering dietetyczny: dieta Sport z dostawą na 3 dni za 154,99 zł i więcej opcji z Life Catering (do -49%)

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie dieta skomponowana z myślą o osobach intensywnie trenujących i uprawiających sport, które potrzebują wysokoenergetycznych posiłków

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 2500-4000 kcal
  • dieta: Sport
  • czas trwania: 3-20 dni
  • dostawa na terenie następujących miast: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Poznań, Łódź, Toruń, Szczecin, Bydgoszcz, Katowice, Lublin, Rzeszów.
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dowóz od poniedziałku do soboty

Dieta Sport skomponowana z myślą o osobach trenujących w sposób intensywny, w celu maksymalizowania osiągnięć na treningach. Dostarcza zwiększoną liczbę kalorii pochodzących z wysokiej jakości produktów, wysoko przyswajalnych białek, węglowodanów złożonych, zdrowych tłuszczy bogatych w kwasy tłuszczowe omega 3-6-9, a także witamin i minerałów ze świeżych warzyw i owoców.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: dostawa w miastach: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Poznań, Łódź, Toruń, Szczecin, Bydgoszcz, Katowice, Lublin, Rzeszów.
Realizacja:
1. Wejdź na stronę https://lifecatering.pl/.
2. Złóż zamówienie, korzystając z panelu klienta.
3. W notatce do zamówienia podaj kod zabezpieczający oraz kod grouponu.
4. Po złożeniu zamówienia i weryfikacji kodów, zamówienie zmieni status na aktywny, co zostanie potwierdzone drogą mailową.
W razie trudności lub innych pytań możliwy kontakt e-mail: kontakt@lifecatering.pl
lub telefoniczny +48 570 175 420. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Life Catering

Klasyczne diety, smaczne dania i zapewniające odpowiednią porcję mikro- i makro składników posiłki przygotowywane w konsultacji z dietetykami – to podstawowe założenia firmy cateringowej. Life Catering tworzą „pasjonaci dobrego jedzenia i zdrowego trybu życia”, którzy starają się dopasowywać swoje usługi do preferencji i oczekiwań klientów. W ofercie do wyboru jest dieta Light, Sport i Vege o wybranej kaloryczności z dostawą do wielu miast w Polsce.