Najlepsze z Groupon

Lider Furtak

2 lokalizacji

Lot motoparalotnią z Mistrzem Świata i prezentacja sprzętu od 150 zł z firmą Lider Furtak (40%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WOW30. Ends 4.12.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Loty odbywają się z doświadczonym pilotem – Mistrzem Świata, kilkukrotnym złotym medalistą Mistrzostw Polski, Europy i Świata

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Dominika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 28, 2022
Świetna przygoda! Polecam serdecznie 😊
M
Magdalena
2 Oceny2 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
wrzesień 26, 2022
Lot wykupiłam jako prezent. Niestety nie wyglądało to tak jak sobie wyobrażałam. Osoba uprawniona do przeprowadzenia lotu nie instruowała jak dobrze usiąść czy jak założyć dobrze kask. Na zadawane pytania odpowiedź padała: Mam kask, nie słyszę. Opisując, że lot trwa do 15 minut myślałam, że przynajmniej potrwa 10- 13 min- a nie 5 minut. Szczerze mówiąc jestem rozczarowana. Na pewno nie skorzystam drugi raz i również nie polecam.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
J
Julia
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 24, 2022
Bardzo przykre potraktowanie klienta. W tamtym roku zakupiłam Groupon na lot jako prezent dla bliskiej osoby. Powoli kończyła się jego data, a warunki pogodowe nie pozwalały na zrealizowanie lotu. Aby właściciel paralotni otrzymał zapłatę, poprosił o kod grouponu mówiąc, że wtedy na spokojnie będziemy mogli wybrać termin. I ten termin był przekładany kilka razy. Za pierwszym razem Pan zapomniał, że się z nami umówił i wmawiał, że on na pewno nikogo nie umawiał, bo zepsuła mu się paralotnia. Za drugim razem, kiedy już byliśmy prawie na miejscu (do Lublina mamy 2 godziny drogi) znowu odwołano z powodu pogody. Próbowałam jeszcze raz się skontaktować, ale tym razem nawet nie otrzymałam odpowiedzi. Pieniędzy ani lotu nie widziałam do dziś.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 24, 2022
Znakomita zabawa dla wysztkich, zdecydowanie polecam ;-)
D
Dominika
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 23, 2021
Polecam.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Lot widokowy nad Lublinem z Mistrzem Świata i prezentacją sprzętu:

  • 150 zł zamiast 250 zł za 1 lot,
  • 299 zł zamiast 500 zł za 2 loty (dla maks. 2 osób).

Lokalizacje:

  • Lotnisko Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu, Radawiec Duży 272A, 21-030 Motycz (start z lotniska, lot nad Lublinem, Skansenem Wsi Lubelskiej, Ogrodem Botanicznym i innymi atrakcjami)
  • Spiczyn (start w dorzeczu rz. Bystrzyca do rz. Wieprz – malownicze krajobrazy lubelskich rzek wraz z panoramą Lublina)
  • Abramów (start w otulinie przyrody: bagna, jeziora, lasy, pola)

Wskazówki dla uczestników:

  • wskazane wygodne obuwie na płaskiej podeszwie, w chłodniejsze dni kurtka, ewentualnie rękawiczki, odzież nieograniczająca ruchu
  • można zabrać aparat/kamerę (przypięte na sznureczku/smyczy)

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania lotu: do 15 min

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Maks. waga 120 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. Oferta dostępna: marzec – wrzesień 6:00 do 9:00 oraz od 17:00 do zachodu słońca, wrzesień i październik: 7:00 - 10.00 oraz 15:00 do zachodu słońca, listopad – marzec: cały dzień. Zalecane wygodnie obuwie na miękkiej podeszwie. Przed lotem konieczność podpisania regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu z nim.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  607 329 090 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Lider Furtak

„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić …” – ta myśl Leonarda Da Vinci przyświeca pilotom i instruktorom latania z firmy Lider Furtak, którzy pomagają wzbić się w powietrze nawet tym, którzy na co dzień lubią twardo stąpać po ziemi. Wznosząc się wysoko na motoparalotni, doświadczyć można niesamowitych emocji związanych z samym szybowaniem w powietrzu oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Warto dodać, że podniebna przygoda jest całkowicie bezpieczna. Motoparalotnia to miękki szybowiec z silnikiem, który po wyłączeniu w powietrzu funkcjonuje jak paralotnia, na której można kontynuować lot – jest to lot szybujący, w ciszy, w lekkim powiewie wiatru. Lądowanie bez silnika jest bardzo łagodne i krótkie, nawet na bardzo małej powierzchni.