Brak nowych powiadomień

Radawiec Duży 272A Lotnisko Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu, Motycz

Lot motoparalotnią z Mistrzem Świata i prezentacja sprzętu od 150 zł z firmą Lider Furtak (40%)

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Loty odbywają się z doświadczonym pilotem – Mistrzem Świata, kilkukrotnym złotym medalistą Mistrzostw Polski, Europy i Świata

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Paweł
1 Oceny1 reviews
październik 25, 2019
Świetna przygoda, niezapomniane wrażenia! Polecam!
M
MałgorzataHELPFUL REVIEWER
1 Oceny1 reviews
sierpień 3, 2020
Przy zakupie usługi należy pamiętać, że jej wykorzystanie jest uzależnione od warunków pogodowych, w związku z czym umówienie terminu nie może nastąpić z wyprzedzeniem. Aby zrealizować kupon umawialiśmy się 4 razy i dopiero za czwartym razem dostaliśmy potwierdzenie możliwości odbycia lotu (potwierdzenie rano w dniu lotu).

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Lot widokowy nad Lublinem z Mistrzem Świata i prezentacją sprzętu:

  • 150 zł zamiast 250 zł za 1 lot,
  • 299 zł zamiast 500 zł za 2 loty (dla maks. 2 osób).

Lokalizacje:

  • Lotnisko Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu, Radawiec Duży 272A, 21-030 Motycz (start z lotniska, lot nad Lublinem, Skansenem Wsi Lubelskiej, Ogrodem Botanicznym i innymi atrakcjami)
  • Spiczyn (start w dorzeczu rz. Bystrzyca do rz. Wieprz – malownicze krajobrazy lubelskich rzek wraz z panoramą Lublina)
  • Abramów (start w otulinie przyrody: bagna, jeziora, lasy, pola)

Wskazówki dla uczestników:

  • wskazane wygodne obuwie na płaskiej podeszwie, w chłodniejsze dni kurtka, ewentualnie rękawiczki, odzież nieograniczająca ruchu
  • można zabrać aparat/kamerę (przypięte na sznureczku/smyczy)

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania lotu: do 15 min

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Maks. waga 120 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. Oferta dostępna: marzec – wrzesień 6:00 do 9:00 oraz od 17:00 do zachodu słońca, wrzesień i październik: 7:00 - 10.00 oraz 15:00 do zachodu słońca, listopad – marzec: cały dzień. Zalecane wygodnie obuwie na miękkiej podeszwie. Przed lotem konieczność podpisania regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu z nim.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  607 329 090 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Lider Furtak

„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić …” – ta myśl Leonarda Da Vinci przyświeca pilotom i instruktorom latania z firmy Lider Furtak, którzy pomagają wzbić się w powietrze nawet tym, którzy na co dzień lubią twardo stąpać po ziemi. Wznosząc się wysoko na motoparalotni, doświadczyć można niesamowitych emocji związanych z samym szybowaniem w powietrzu oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Warto dodać, że podniebna przygoda jest całkowicie bezpieczna. Motoparalotnia to miękki szybowiec z silnikiem, który po wyłączeniu w powietrzu funkcjonuje jak paralotnia, na której można kontynuować lot – jest to lot szybujący, w ciszy, w lekkim powiewie wiatru. Lądowanie bez silnika jest bardzo łagodne i krótkie, nawet na bardzo małej powierzchni.

Lider Furtak

Sport i rekreacja, Paralotniarstwo