LGBTQ+Ukraine

Darowizna w wysokości 46 zł na rzecz fundacji LGBTQ+ w Ukrainie z OutRight Action International

Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwość wsparcia działań OutRight Action International na rzecz społeczności LGBTQ+ w Ukrainie

O tej ofercie

Ponieważ wielu członków społeczności LGBTQ+ próbuje uciec z Kijowa i innych dużych miast, organizacja charytatywna działająca na rzecz praw LGBTQ+ OutRight Action International rozpoczęła kampanię zbierania funduszy na finansowanie tych grup w Ukrainie, które zapewniają schronienie i wsparcie osobom przesiedlonym.

Po rosyjskiej inwazji na Ukrainę społeczność LGBTQ+ w tym kraju stała się jedną z najbardziej narażonych grup ludności, której grożą surowe kary, w tym więzienia w obozach.

100% darowizn OutRight Action International trafia bezpośrednio do lokalnych partnerów LGBTQ+ wspierających społeczność w Ukrainie i w sąsiednich krajach. Darowizny zapewniają doraźną pomoc osobom LGBTQ+ potrzebującym bezpiecznego schronienia, żywności, wykwalifikowanej opieki medycznej, transportu dla uchodźców i innych rodzajów pomocy humanitarnej.

W czasach kryzysu osoby LGBTQ+ są narażone na większe ryzyko.

Fundusz OutRight dla Ukrainy zapewnia uchodźcom i osobom nadal przebywającym w Ukrainie żywność, wodę, transport, bezpieczne schronienie, dostęp do pomocy społecznej, wykwalifikowaną opiekę medyczną oraz dostęp do terapii hormonalnej i leków na HIV.

Dołącz do 7500 osób z ponad 75 krajów, przekazując darowiznę na ten fundusz.

Organizacja współpracuje z lokalnymi instytucjami, aby umożliwić natychmiastową pomoc i zapewnia, że ​​„100% darowizn wspomoże lokalnych partnerów w Ukrainie i w sąsiednich krajach, którzy działają na rzecz osób queer i transpłciowych dotkniętych atakami”.

Warunki

Groupon ważny do 31.12.2022 (do tego czasu należy przekazać darowiznę fundacji) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie uprawnia do żadnych korzyści ani dla firmy Groupon, ani OutRight Action International oraz nie kwalifikuje się do programu poleceń.
Realizacja: po kliknięciu „Kup" następuje automatyczne przekierowanie na stronę OutRight Action International gdzie można od razu przekazać darowiznę.
Dodatkowe informacje: Groupon nie otrzymuje żadnej prowizji od tej transakcji. Oferta ma na celu uwidocznienie działalności organizacji, której codzienne funkcjonowanie ma istotne znaczenie, zwłaszcza w tych niespokojnych czasach.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

LGBTQ+Ukraine