Lek. Dent. Paulina Kroczyńska

ul. Ściegiennego 27/2, Szczecin

Przegląd stomatologiczny, skaling, fluoryzacja lub wypełnienie ubytku w Endo-Dent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata oferta usług stomatologicznych, które pozwalają zadbać o wygląd i stan uzębienia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
N
Natalia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 3, 2022
Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor,na pewno jeszcze skorzystam.
M
Maciej
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 20, 2022
Bardzo miła, sprawna i szybka obsługa

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu (w zależności od opcji):
    • skaling, fluoryzacja, przegląd stomatologiczny, instruktaż higieny jamy ustnej
    • wypełnienie 1 ubytku
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Dodatkowa opłata za znieczulenie w wysokości 20 zł. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 333 678 od pon. do pt. w godz. 14-19. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Endo-Dent

Lakowanie, usuwanie i wybielanie zębów, usuwanie kamienia nazębnego, leczenie kanałowe, protezy – to tylko część zabiegów z zakresu stomatologii profilaktycznej, zachowawczej, estetycznej, protetyki i chirurgii stomatologicznej, które można zrealizować w Endo-Dent, by cieszyć się zdrowym i pełnym uśmiechem. Warto dodać, że dentyści mają duże doświadczenie w leczeniu zębów dzieci. Najmłodsi pacjenci mogą liczyć na kolorowe wypełnienia i nagrody po zabiegu. Choć Endo-Dent specjalizuje się w stomatologii, można w nim również wykonać laserowy peeling twarzy, remodeling laserem frakcyjnym, usuwanie blizn i więcej.