Brak nowych powiadomień

Legimi - ebooki i audiobooki

1 zł: 30 dni nielimitowanego dostępu do e-booków i audiobooków o wartości 44,99 zł z platformy Legimi

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nielimitowany dostęp do ponad 60 tysięcy ebooków i audiobooków daje możliwość ich czytania i słuchania w dowolnym miejscu i o każdej porze

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
Dariusz
1 Oceny1 reviews
luty 25, 2021
Jestem zadowolony z platformy Legimi
P
Paulina
1 Oceny1 reviews
luty 25, 2021
Za bardzo niską cenę dostęp na miesiąc do ogromnej bazy ebooków i audiobooków. Samo Legimi jest przejrzyste i przyjemne w obsłudze. Wszystko co potrzebuje osoba z miłością do książek.
M
Mirosława
4 Oceny1 reviews
luty 25, 2021
Audiobooki super sprawa w każdej chwili można przełączyć się na czytanie polecam

O tej ofercie


30 dni dostępu do e-booków i audiobooków z platformy Legimi


Zalety:

  • nielimitowany dostęp
  • 60000 ebooków i audiobooków do wyboru
  • dostęp na 4 urządzenia (smartfon, tablet, e-czytnik, komputer)
  • znane nazwiska (np. Tokarczuk, Coben, Bonda, Mróz, Atwood, King)
  • popularne tytuły (np. Powrót z Bambuko, Czuły narrator, Gambit królowej, Chłopiec z lasu)
  • wiele nowości, a także klasyka literatury
  • synchrobooki umożliwiające naprzemienne czytanie i słuchanie
  • pełna synchronizacja półki na kilku urządzeniach

Dzięki unikatowemu formatowi – synchrobookom, a także pełnej synchronizacji konta, w dowolnej chwili można skończyć czytanie i rozpocząć słuchanie książki w tym samym miejscu, nawet na innym urządzeniu. Z abonamentu można korzystać nawet na 4 różnych urządzeniach, przez co jedna subskrypcja może posłużyć dla całej rodziny.

Bestsellery, nowości i… wszystko, czego tylko można chcieć, między innymi:

Najchętniej czytane książki w 2020 roku:

Sprawdź tytuły, które cieszyły się największą popularnością w ostatnich miesiącach. Literatura obyczajowa, kryminały, thrillery, literatura faktu, fantastyka… idealna okazja, by zainspirować się wyborami naszej czytelniczej społeczności.

Niegrzeczny manager - Kristen Callihan

Rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości, która narodziła się 10 tysięcy metrów nad ziemią! Manager sztywniak wrzuca trochę na luz: zakochuje się w fotografce kapeli, którą od lat prowadzi. Istnieje jednak spore niebezpieczeństwo, że jego perfekcjonizm zniszczy to, co dopiero mogłoby się między nimi narodzić…

Halny - Remigiusz Mróz

Góry nie zaznały krwi przez niemal trzy lata. Panujący w nich spokój trwał, od kiedy Wiktor Forst ujął mordercę nazywanego Bestią z Giewontu – i nic nie wskazywało na to, by sytuacja miała się zmienić.

Piekielny układ - Sivar A.S.

By ochronić swoją młodszą siostrę, Nicole jest gotowa na wiele. Gdy ojciec dziewcząt oferuje wierzycielowi jedną z córek, starsza z nich wyrusza do klubu go-go, aby negocjować z właścicielem. Spodziewa się wszystkiego, tylko nie spotkania z nieziemsko przystojnym bad boyem, roztaczającym wokół siebie zabójczy urok – a taki właśnie jest Bruno Cabrera. Oboje natychmiast zdają sobie sprawę, że właśnie znaleźli się w punkcie, z którego nie ma już powrotu. Rozpoczynają więc niebezpieczną grę, pełną niedopowiedzeń i narastającego erotyzmu…

Powrót z Bambuko - Katarzyna Nosowska

Książka, która pobudza szare komórki, sumienie i „mięśnie śmiechowe” Chociaż świat staje na głowie, a życie zmienia się z dnia na dzień, Nosowska zawsze znajdzie słowo, które doda otuchy. Gdy błądzimy przytłoczeni wątpliwościami, rozpala światełko nadziei. A gdy wydaje nam się, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy, zasieje ziarno niepewności. Kilkoma lekcjami, jakie dostała od życia, teraz dzieli się z nami i wytrwale tropi absurdy, którymi karmią nas „autorytety”.

Więcej: Najchętniej czytane książki w 2020

Nowości i premiery:

Co tydzień na półki w Legimi trafia kilkadziesiąt premierowych tytuły. Jeśli lubisz być na czasie i czytać to, co najnowszego i z gwarancją jakości, zapraszamy do sięgnięcia po nowości w Legimi. Najczęściej trafiają do nas w dniu premiery rynkowej!

Zabierz mnie do domu - Marie Aubert

Tęsknota za młodością i ówczesnymi marzeniami, nieporozumienia małżeńskie, błędy życiowe… w swoim literackim debiucie, dziewięciu krótkich, ale treściwych opowiadaniach, Marie Aubert tworzy małe światy, w których możemy przeglądać się jak w lustrze.

Wyborny trup - Agustina Bazterrica

Dystopijna, prowokacyjna i niezwykle ważna powieść o moralności i ludzkich żądzach. Dla czytelników o mocnych nerwach.

Po Przemianie kwitnie handel „mięsem specjalnym”. Marco, syn rzeźnika, wie, jakimi prawami rządzi się ta branża. Pogrążony w rozpaczy po stracie ukochanej osoby z goryczą obserwuje upadek ludzkiej moralności. Pewnego dnia otrzymuje prezent od jednego z kontrahentów – żywą samicę, perfekcyjny okaz wart fortunę. Wie, że domowe hodowle są surowo zakazane. Może ją sprzedać. Może zrobić ucztę. Albo może też…

Kłamczuch - Jędrzej Pasierski

Komisarz Nina Warwiłow wraca w Beskid Niski. Razem z córką Milą planuje spędzić spokojny urlop w sielskiej wsi Pyrowa. Odpoczynek zostaje niespodziewanie zakłócony, gdy jeden z mieszkańców pada ofiarą morderstwa. Cień podejrzenia rozciąga się na całą okolicę. Nina nie może oprzeć się pokusie rozwiązania tej zagadki. Podążając śladami zabójcy, będzie musiała odnaleźć ziarno prawdy w krążących po wsi legendach, a mieszkańcy zrobią wszystko, by jej to utrudnić. Nina czuje także, że ktoś obserwuje każdy jej ruch. Tym razem komisarz musi jednak pamiętać, że nie przyjechała w góry sama…

Szepty spoza nicości - Remigiusz Mróz

Seweryn Zaorski po raz ostatni wraca do Żeromic, by sprzedać dom i na dobre zostawić za sobą tragiczną przeszłość. Formalności trwają dłużej, niż powinny – i wszystko wskazuje na to, że ktoś z premedytacją chce zatrzymać go w okolicy. Tego samego dnia policja otrzymuje anonimową wiadomość, że w lasach Roztocza nieopodal miasteczka znajdują się poćwiartowane zwłoki brutalnie okaleczonego mężczyzny. Zaorski nie ma zamiaru się mieszać, ale kiedy o pomoc prosi go Kaja Burzyńska, nie potrafi odmówić.

Więcej: Nowości i Premiery

Inne kategorie:

Warto wiedzieć

Groupon ważny do 15.04.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów Legimi (osób, które nigdy nie miały aktywnego abonamentu Legimi). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja:
- wejdź na stronę www.legimi.pl/kod
- zarejestruj się lub zaloguj w Legimi
- wybierz interesujący Cię pakiet abonamentowy i podaj kod grouponu
- podaj dane karty płatniczej lub konta PayPal i aktywuj 30-dniowy dostęp
- w przypadku braku rezygnacji w ciągu 30 dni – subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona zgodnie z wybranym pakietem.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Legimi - ebooki i audiobooki

Rosnące znaczenie elektroniki w dobie komputerów wcale nie musi oznaczać zmierzchu dobrej książki. Firma Legimi wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów literatury prezentuje w swojej ofercie około 60000 tytułów e-booków i audiobooków dostępnych bez limitu, odtwarzanych na rozmaitych urządzeniach: tabletach, smartfonach, komputerach i e-czytnikach. Korzystanie z e-booków i audiobooków jest o tyle wygodne, iż nie wymaga stałego połączenia z internetem.