Lot widokowy balonem z pamiątkowymi zdjęciami i transportem od 499 zł z firmą Latający Holender

Latający Holender

1 Opinii

Oferta ograniczona czasowo!
1 Opinii
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Lot widokowy balonem z pamiątkowymi zdjęciami i transportem w Krakowie i okolicach:

  • 499 zł za lot dla 1 osoby,
  • 899 zł za lot dla 2 osób,
  • 1399 zł za lot dla 3 osób.

Na całą przygodę należy zarezerwować ok 3 - 4 godzin. Jest to czas potrzebny na znalezienie miejsca do startu, postawienie balonu, około godzinny lot, złożenie sprzętu oraz powrót na miejsce spotkania. Czas trwania lotu: około 60 minut, realizowany przy słabym wietrze. Balon jest obsługiwany przez doświadczonego pilota.

Dodatkowe informacje:

  • każdy z pasażerów podczas realizacji lotu jest objęty ubezpieczeniem lotniczym
  • realizacja lotu jest ściśle związana z warunkami atmosferycznymi, przede wszystkim:brak opadów, prędkość wiatru maksymalnie 12 km/h, maksymalna temperatura 25 st.C.
  • lot balonem nie jest zalecany dla osób, które nurkowały na 12 godz. przed lotem, w ciąży, cierpiących na epilepsję, po operacji stawów i zawałach serca.
  • ubiór: sportowy, buty najlepiej pełne, odzież z długim rękawem.

Warunki


Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:: minimalny wzrost uczestników: 150 cm. Osoby niepełnoletnie muszą pozostać pod opieką rodzica lub opiekuna. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku nieodpowiedniej pogody Latający Holender zastrzega sobie możliwość zmiany terminu lotu (wspólnie ustalony) ze względu na bezpieczeństwo lotu. Loty odbywają się przez cały rok. W sezonie od wiosny do jesieni do 2 godzin od wschodu słońca lub późnym popołudniem nie wcześniej niż na 2 godziny przed zachodem. W zimie balonem można latać o dowolnej porze dnia.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 574 042 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Latający Holender


Wszystkim, którzy szukają podniebnej przygody, z pomocą przychodzi Latający Holender. Firma proponuje swoim klientom lot nad Krakowem balonem wypełnionym gorącym powietrzem. Cała atrakcja trwa ok. 3 godziny, wliczając w to podróż do punktu startowego, przygotowanie, ustawienie balonu, lot, spakowanie balonu po wylądowaniu oraz podróż powrotną do punktu startowego. Atrakcja przeznaczona jest głównie dla dorosłych lub osób powyżej 140 cm wzrostu, a dzieci powinny podróżować tylko w obecności dorosłego opiekuna. Loty są dostępne przez cały rok, tylko przy sprzyjających warunkach pogodowych.

Latający Holender

Rozrywka i czas wolny, Lot balonem, Zwiedzanie lub wycieczka
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.