Lot widokowy balonem z pamiątkowymi zdjęciami i transportem od 499 zł z firmą Latający Holender

Latający Holender

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
50+ kupionych

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Lot widokowy balonem z pamiątkowymi zdjęciami i transportem w Krakowie i okolicach:

  • 499 zł za lot dla 1 osoby,
  • 899 zł za lot dla 2 osób,
  • 1399 zł za lot dla 3 osób.

Na całą przygodę należy zarezerwować ok 3 - 4 godzin. Jest to czas potrzebny na znalezienie miejsca do startu, postawienie balonu, około godzinny lot, złożenie sprzętu oraz powrót na miejsce spotkania. Czas trwania lotu: około 60 minut, realizowany przy słabym wietrze. Balon jest obsługiwany przez doświadczonego pilota.

Dodatkowe informacje:

  • każdy z pasażerów podczas realizacji lotu jest objęty ubezpieczeniem lotniczym
  • realizacja lotu jest ściśle związana z warunkami atmosferycznymi, przede wszystkim:brak opadów, prędkość wiatru maksymalnie 12 km/h, maksymalna temperatura 25 st.C.
  • lot balonem nie jest zalecany dla osób, które nurkowały na 12 godz. przed lotem, w ciąży, cierpiących na epilepsję, po operacji stawów i zawałach serca.
  • ubiór: sportowy, buty najlepiej pełne, odzież z długim rękawem.

Warunki


Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:: minimalny wzrost uczestników: 150 cm. Osoby niepełnoletnie muszą pozostać pod opieką rodzica lub opiekuna. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku nieodpowiedniej pogody Latający Holender zastrzega sobie możliwość zmiany terminu lotu (wspólnie ustalony) ze względu na bezpieczeństwo lotu. Loty odbywają się przez cały rok. W sezonie od wiosny do jesieni do 2 godzin od wschodu słońca lub późnym popołudniem nie wcześniej niż na 2 godziny przed zachodem. W zimie balonem można latać o dowolnej porze dnia.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 574 042 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Latający Holender


Wszystkim, którzy szukają podniebnej przygody, z pomocą przychodzi Latający Holender. Firma proponuje swoim klientom lot nad Krakowem balonem wypełnionym gorącym powietrzem. Cała atrakcja trwa ok. 3 godziny, wliczając w to podróż do punktu startowego, przygotowanie, ustawienie balonu, lot, spakowanie balonu po wylądowaniu oraz podróż powrotną do punktu startowego. Atrakcja przeznaczona jest głównie dla dorosłych lub osób powyżej 140 cm wzrostu, a dzieci powinny podróżować tylko w obecności dorosłego opiekuna. Loty są dostępne przez cały rok, tylko przy sprzyjających warunkach pogodowych.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.