Kraina Kropka

Partyzantów 44, Bielsko-Biała

Sala zabaw: 3 całodniowe wejścia za 38 zł i więcej opcji w Krainie Kropka (do -55%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesne centrum zabaw dla dzieci oferuje wiele atrakcji, np. basen z kulkami, malowanie buzi, robienie zwierzątek z baloników i więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 7, 2022
Sala zabaw jak to sala zabaw - dzieciaki mają dużo radości i zabawy, chociaż za trzecim razem trochę się już nudziły. Automaty do gier i zabaw są dodatkowo płatne, a kiedy jest impreza urodzinowa, sala jest otwarta dla każdego.
M
Marzena
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 19, 2021
Polecam dzieciaki zadowolone, a na szczególną pochwałę zasługuje Pani w blond kucyku, przemiła i sympatyczna.
G
Guest
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 21, 2021
Super

O tej ofercie

Szczegóły:

  • wejście do sali zabaw bez limitu czasowego
  • godz. otwarcia: codziennie 9-20

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Ograniczenie wiekowe: do 12 lat. Oferta nie obejmuje urodzin i zajęć ze scrapbookingu i jest przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wejście dla opiekuna bezpłatne.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 33 811 12 77 lub 512 730 304. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kraina Kropka - sala zabaw dla dzieci

W nowoczesnym centrum zabaw dzieci mogą spędzić nawet cały dzień, próbując rozmaitych, dostosowanych do ich wieku rozrywek. Znajdą tam m.in. tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie i baseny wypełnione kolorowymi piłeczkami oraz zabawki zapewniające wszechstronny rozwój. Warto podkreślić, że specjalistycznie konstrukcje wykonane są z atestowanych i bezpiecznych materiałów. Dla najmłodszych przygotowano specjalny kącik malucha, gdzie szkraby mogą do woli dokazywać – jest to osobne miejsce do zabawy dla dzieci do lat 3, gdzie wszystko wykonano z miękkich materiałów. Znaleźć tu można basen z piłeczkami, zjeżdżalnię, mega klocki dla małych budowniczych, bujaki i dużą ilość pluszaków.