Zabłocie 20, Kraków (Kraków-Podgórze)

Godzinne wejście na laserowy paintball oraz napój dla 3 osób od 129,99 zł i więcej opcji w Laser Parku

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 50 zł)
Promo Code URLOP. Ends 20.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Lasery, muzyka, mnóstwo przeszkód i pełna adrenaliny rozgrywka to sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Janinatop reviewer
14 Oceny6 reviews
listopad 4, 2020
świetna zabawa
B
Bartosz
3 Oceny3 reviews
wrzesień 11, 2020
Absolutnie fenomenalna zabawa. I fantastyczne cwiczenie kondycyjne! Poza tym swietna, przemila i bardzo pomocna ekipa. Goraco polecam!
R
Renata
2 Oceny1 reviews
luty 10, 2020
Świetne miejsce! Byliśmy tam z dziećmi i wszyscy zachwyceni. Super zabawa i niesamowity klimat. Polecam w 100% i mali i duzi będą sie tam świetnie bawić!
A
Agnieszka
2 Oceny2 reviews
styczeń 6, 2020
Super zabawa dla małych i dużych 🙂

O tej ofercie

Szczegóły:

  • składowe pakietu: wejście na laserowy paintball
  • scenariusze gier dostępne tutaj
  • czas trwania usługi: 60-minutowe wejście (dwie 20-minutowe gry, 10-minutowe przygotowanie oraz 10 minut odpoczynku między grami)
  • liczba osób, która może wziąć udział w zabawie: 3, 5 lub 10

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 296 01 30 lub online: www.laserpark.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta nie obejmuje organizacji imprez okolicznościowych. Brak możliwości wnoszenia własnych napojów i jedzenia. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. W przypadku rezerwacji online na rozgrywkę należy przynieść wydrukowany groupon. Dodatkowo -30% na laserowy labirynt w dniu realizacji grouponu. Dni i godz. wykorzystania: pon.-czw. 12-22, pt.-niedz. oraz święta 13- 23. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Laser Park

Klimat futurystycznej bitwy w laserowym centrum rozrywki tworzy mroczna arena o powierzchni 650 m², pełna labiryntowych przejść, krat, rur i łańcuchów osnutych dymem. Adrenalinę podsyca oświetlenie – lampy UV, LED-y, stroboskopy – i muzyka, w rytm której gracze skradają się niczym rasowi partyzanci. Warto dodać, że Laser Park otwarty jest do późnych godzin wieczornych, w piątek nawet do 23, dzięki czemu termin gry można dopasować do najbardziej napiętego harmonogramu zajęć.