Brak nowych powiadomień

Laserowy poligon

Al. Pokoju 81, Kraków

Laserowy paintball w 3 oryginalnych sceneriach dla 10 osób za 209,99 zł i więcej opcji na Laserowym Poligonie Zoltar

Do -63%
80+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Gracze mają do dyspozycji 3 scenariusze z precyzyjnie przygotowanymi lokacjami: Warszawa 1944, Irak, Labirynt kosmitów

W skrócie

Nawet jeśli nie jesteś zapalonym wędkarzem, weź kogoś na muszkę. Wybierz się z dzisiejszym grouponem na Laserowy Poligon Zoltar.

Oferta
Gra w paintball laserowy w 1 z 3 opcji:

1) 209,99 zł zamiast 500 zł za 1 godz. gry dla 10 osób,
2) 269,99 zł zamiast 700 zł za 1 godz. gry dla 14 osób,
3) 369,99 zł zamiast 1000 zł za 1 godz. gry dla 20 osób.

Uczestnicy otrzymują karabin Zoltar i kamizelkę taktyczną (pancerz) – broń została wyposażona w graficzny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są: ilość dostępnej amunicji, ilość punktów życia, rodzaj broni (karabin maszynowy, karabin snajperski, shotgun, granatnik, uzi, dum-dum), moc strzału, poziom gracza (level), licznik czasu gry, stan czujników na kamizelce oraz stan baterii. Karabin Zoltar imituje dźwięk prawdziwej broni, a do strzału używa wiązki podczerwieni.

Po rozgrywce uczestnicy mogą odpocząć w pomieszczeniu, w którym można zagrać na konsoli XBOX 360 + Kinect lub w piłkarzyki oraz napić się czegoś na ochłodę po rozgrzewającej grze.

Laserowy Poligon
Największa powierzchnia do gry w paintaball laserowy w Polsce to wyjątkowe miejsce na mapie ekstremalnej rozrywki. Posiada specjalnie przygotowaną arenę, która działa w dobrze znanym systemie laserowym Zoltar. Gracze mają do dyspozycji 3 scenariusze z precyzyjnie przygotowanymi lokacjami: Warszawa 1944, Irak, Labirynt kosmitów. Pierwszy ze scenariuszy to Warszawa 1944 z kanałami, barykadami i ruinami. Realia współczesnego konfliktu przybliży scenariusz Irak z wozem bojowym, bunkrami czy elementami tamtejszej architektury. Nie lada gratką będzie natomiast Labirynt kosmitów z marsjańskim więzieniem, inkubatorem czy szpitalem. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by samemu stworzyć wciągające scenariusze – ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy organizacji imprez.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Dodatkowo przy wykupieniu pakietu 20 os. - 20% rabatu na organizację imprez (firmowej imprezy integracyjnej, urodzin, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego). Dodatkowo przy 20 osobach można realizować groupon jako nocne granie - po godzinach otwarcia lokalu (do północy).
Konieczna rezerwacja tel. 792 111 091, marketing@zoltar.krakow.pl.  W przypadku rezerwacji online na rozgrywkę należy stawić się z wydrukowanym grouponem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Laserowy poligon

Atrakcje dla dzieci, Rozrywka i czas wolny, Paintball laserowy