Las Palmas

Częstochowska 36/38, Warszawa

Fish pedicure (od 44,99 zł) z masażem stóp (od 69,99 zł) w salonie Las Palmas

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: CZERWIEC. Ważny do 6.6.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Relaksujący peeling wykonywany przez rybki to naturalny sposób na wygładzenie i oczyszczenie skóry stóp

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: fish pedicure
  • czas trwania zabiegu:
    • fish pedicure: 30 min
    • masaż stóp: 15 min
  • odstęp między zabiegami wynosi 1 godz.

Przebieg zabiegu: w trakcie zabiegu wykorzystywane są bezzębne rybki Garra Rufa, które w delikatnie łaskoczący sposób usuwają zrogowaciały naskórek, poprawiając mikrokrążenie, czyniąc skórę stóp gładszą. Woda, w której pływają rybki, jest cały czas filtrowana, czyszczona chemicznie, biologicznie i mechanicznie oraz naświetlana.

Dzień przed zabiegiem nie wolno: malować lakierem ani zmywać paznokci, nakładać kremu na stopy, depilować nóg woskiem lub kremem do depilacji. Zabiegu nie wykonuje się na chorej bądź uszkodzonej skórze.

Przygotowanie do zabiegu: na paznokciach nie może znajdować się żadna powłoka typu: hybryda, lakier, odżywka. Wymienione powłoki należy zdjąć min. 24 godz. przed zabiegiem. W tym samym czasie nie wolno nacierać się kremami, balsamami ani innymi preparatami. Osoba która przyjdzie na zabieg nie dostosowując się do zaleceń nie zostanie dopuszczona do zabiegu, a groupon przepadnie.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 661 771 lub 22 126 30 73. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Las Palmas

Bogata oferta zabiegów z zakresu kosmetyki i pielęgnacji czeka na klientów salonu Las Palmas. W tym warszawskim gabinecie skorzystać można z zabiegów medycyny estetycznej, wyszczuplających, masaży, stylizacji paznokci. Oprócz tego na miejscu wykonywane są zabiegi z zakresu podologii , terapie skóry głowy oraz masaże i rytuały Ayurvedyjskie.

Warto dodać, że w 2019 roku salon zdobył I miejsce w kategorii Wzorowa Firma otrzymując certyfikat i tytuł Lidera Usług Kosmetycznych w aglomeracji warszawskiej. Więcej informacji o osiągnięciach Las Palmas przeczytać można tutaj.