Brak nowych powiadomień

Las Palmas

Zabieg fish pedicure (od 29,99 zł) z masażem stóp (od 44,99 zł) w salonie Las Palmas (do -50%)

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Relaksujący peeling wykonywany przez rybki to naturalny sposób na wygładzenie i oczyszczenie skóry stóp

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Zabieg fish pedicure

  • 29,99 zł zamiast 50 zł za fish pedicure
  • 49,99 zł zamiast 100 zł za fish pedicure dla 2 osób

  • 44,99 zł zamiast 80 zł za fish pedicure i masaż stóp
  • 84,99 zł zamiast 160 zł za fish pedicure i masaż stóp dla 2 osób

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania:
    • fish pedicure: 30 min
    • masaż stóp: 15 min
  • odstęp między zabiegami wynosi 1 godzinę. W tym czasie rybki potrzebują się zregenerować.

W trakcie zabiegu wykorzystywane są bezzębne rybki Garra Rufa, które w przyjemny, łaskoczący sposób usuną zrogowaciały naskórek, poprawią mikrokrążenie, czyniąc skórę stóp gładką i aksamitną. Woda, w której pływają rybki, jest cały czas filtrowana, czyszczona chemicznie, biologicznie i mechanicznie oraz naświetlana.


Więcej informacji na stronie

Potrzebna wiedza

Warunki i Pomocne informacje

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dzień przed zabiegiem nie wolno: malować lakierem ani zmywać paznokci, nakładać kremu na stopy, depilować nóg woskiem lub kremem do depilacji. Zabiegu nie wykonuje się na chorej bądź uszkodzonej skórze. Usługa dostępna jest jednorazowo dla klientów którzy nie korzystali z usług salonu. Osoba która skorzystała z groupona nie ma możliwości wykorzystania usługi rabatowej po raz kolejny, nawet w przypadku otrzymanego prezentu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przygotowanie do zabiegu: na paznokciach nie może znajdować się żadna powłoka typu: hybryda, lakier, odżywka. Wymienione powłoki należy zdjąć na min. 24 godz. przed zabiegiem. W tym samym czasie nie wolno nacierać się kremami, balsamami ani innymi preparatami. Osoba która przyjdzie na zabieg nie dostosowując się do zaleceń nie zostanie dopuszczona do zabiegu a wizyta zostanie uznana jako odbyta.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 661 771 lub 22 126 30 73 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Lokalizacja

Możesz skorzystać z tej oferty w 1 lokalizacjach

Las Palmas

Bogata oferta zabiegów z zakresu kosmetyki i pielęgnacji czeka na klientów salonu Las Palmas. W tym warszawskim gabinecie skorzystać można z zabiegów medycyny estetycznej, wyszczuplających, masaży, stylizacji paznokci. Oprócz tego na miejscu wykonywane są terapie z zakresu rehabilitacji i akupunktury, które pomogą w powrocie do pełnej sprawności.

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.