zamknij
Mega Wyprzedaż!
Najlepsze z Groupon

Salon Pielęgnacji i Urody Lafayette

ul. Rynkowa 114, Przeźmierowo

Day spa dla 1 osoby (149,99 zł) lub 2 osób (289,99 zł) w Salonie Pielęgnacji i Urody Lafayette

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W pakiecie znajdują się m.in. relaksacyjny masaż całego ciała, peeling ciała, parafina na dłonie i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
U
Urszula
22 Oceny10 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
styczeń 13, 2022
Day spa dla 1 osoby to totalne nieporozumienie. Mimo punktualnego przybycia musiałam czekać 10 minut ale to akurat w tym wszytkim był najmnieszy problem. Peeling i parafina dłoni były robione jako pierwsze i po raz pierwszy raz w życiu na stojaco przy umywalce! Do masażu zamiast ręcznika dostałam koc polarowy do okrycia na gołe ciało !!! W gabinecie chłodnawo mimo iż farelka była włączona cały czas. W takcie masażu do pomieszczenia wchodziła jakaś osoba (co dla mnie osobiście było stresujące i nie do przyjęcia). W opisie oferty miały być "peelingi do wyboru" i "specjalistyczna maska do wyboru ze wszytkich dostępnych w salonie" - nikt mnie nie zapytał co wybieram. W opisie oferty miała być "ocena skóry za pomocą lampy" - nie było wcale. Na twarz miałm być peeling enzymatyczny - był cukrowy. Z głośników przypadkowa muzyka - po zapytaniu Panią masażystkę o muzykę relaksacyjną otrzymałam odpowiedz - że taka muzyka jest na cały salon i ona nie ma możliwości zmiany. Sam masaż na poziomie MIERNYM i na pewno nie trwał godziny. Po nałożeniu na twarz maseczki Pani wyszła sobie na 15 minut. Peeling z ciała nie był dostaczenie zmyty. Po skończonym zabiegu poprosiłam o rozmowę z właścicielką. Nie było jej na miejscu wiec poproszono mnie o zostawienie numeru telefonu. Właścicielka miała do mnie oddzwonić. Nie oddzwoniła. Reasumując nie zrelaksowałam się - szkoda czasu i pieniędzy - nie polecam nikomu. To czego doświadczyłam nie ma z day spa kompletnie nic wspólnego. Uwaga dla firmy groupon - zdejmijcie tą ofertę i nie kompromitujcie się.
M
Magda
3 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 12, 2022
Wykupiłam dzień spa dla męża. Relacje zdał po wykorzystaniu gruponu. Nie opłaca nikomu. Panie nie miłe, wszystko robione w pośpiechu, masaż nijaki ( stwierdził, że na gorszym jeszcze nie był). Wszystko trwało około 2 godzin i podczas każdego zabiegu nie było zachowane nawet minimum prywatności. Dodatkowo podczas krótkiego masażu co chwilę ktoś wchodził do pokoju lub masująca wychodziła. Zdecydowanie nie poleca i nigdy więcej nie chce tam iść.
T
Tomasz
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
sierpień 27, 2021
Wizyta w salonie była, tyle można o niej powiedzieć. Przebiegła dość szybko i w grobowej atmosferze, a w tle krzyczały dzieciaki. Jak na czas "relaksu" to zupełnie niepodobne warunki. Z modelowania fryzury wyszło zwykłe strzyżenie włosów jak u Pani Grażynki w bloku. Patrząc na zdjęcia zamieszczone w ofercie zastanawiam się czy byłem w dobrym salonie. Za plecami miałem worek ze śmieciami, od czasu do czasu akompaniament odkurzacza. Broda objechana maszynką, miejsca które powinny być wygolone do zera wcale takimi nie są. O balsamie na brodę można było zapomnieć, bo salon chyba nie przygotowany do walki z zarostem. Reasumując - zastanowiłbym się przed kolejną wizytą bardzo poważnie. Na minus :(
B
Beata
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 1, 2021
Super obsługa, Pani Gosia rewelacja
K
Krzysztof
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 19, 2021
W dniu dzisiejszym moja narzeczona w ciąży, skorzystała z usługi. Usługa ta, nie została wykonana poprawnie, wysłuchując tłumaczenia: „grzywki dzisiaj nie poprawimy, bo mam umówiona kolejna osobę i nie mam czasu”. Fryzjerka co 5 minut wychodziła na papierosa wracając nawet nie myjąc rak! Jest to nieakceptowalne. W miedzy czasie wszedł kolejny klient umówiony wcześniej na usługę otrzymując informacje ze nie zostanie obsłużony ponieważ nie ma dzisiaj fryzjerki - trzasnął drzwiami. Sprawa Zgłoszona na grupon z prośba, o zwrot poniesionych kosztów. Odradzam dziewczyna wyszła od fryzjera z płaczem !
A
Anna
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 4, 2021
Zakupiłam Grupon na strzyżenie i modelowanie. Umówiłam się na wizytę z 2 tyg wyprzedzeniem. Kiedy pojechałam na umówiony termin Pani poinformowala mnie ze dziś mnie nikt nie przyjmie gdyż żadnej fryzjerki nie ma a nie zadzwoniła wcześniej bo nie miała rzekomo do mnie telefonu. Przełożyłyśmy termin na którym cięcie pozostawia wiele do życzenia.
A
Agnieszka
3 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 21, 2021
Usługa niewarta pieniędzy nawet w cenie "grouponowej" - wyjściowa cena ewidentnie zawyżona. Zabieg Kerastase w wykonaniu salonu polegał na położeniu odżywki na 5 minut... Cięcie zupełnie przeciętne, włosy nie układają się dobrze. Fryzjerka zupełnie bez polotu - jej propozycja na fryzurę to podcięcie końcówek... Na pewno nie odwiedzę więcej tego miejsca.
K
Kinga
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 20, 2021
Jestem bardzo zadowolona! Obsługa, doradztwo i samo cięcie bez zarzutów. Na pewno wrócę
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Wybierz 1 z 2 opcji

 • 149,99 zł za day spa dla 1 osoby,
 • 289,99 zł za day spa dla 2 osób.

Day spa:

 • relaksacyjny masaż całego ciała (1 godz.),
 • peeling całego ciała (do wyboru: wszystkie peelingi dostępne w salonie, m.in. kokosowy, kawowy, owocowy),
 • rewitalizujący zabieg na ciało – specjalistyczna maska do wyboru ze wszystkich dostępnych w salonie,
 • peeling cukrowy dłoni,
 • parafina na dłonie,
 • ocena stanu skóry za pomocą lampy lupy,
 • peeling enzymatyczny twarzy,
 • maska z jadem węża,
 • kosmetyczny masaż twarzy wraz z aplikacją kremu na zakończenie zabiegu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Spóźnienie na wizytę nie upoważnia do jej przełożenia na inny termin. Przeciwwskazaniem do masażu jest ciąża i przebyte operacje kręgosłupa i okolic.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 652 38 56 lub 880 020 766 z podaniem kodu zabezpieczającego. Spóźnienie nie upoważnia do przełożenia wizyty na inny termin. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Pielęgnacji i Urody Lafayette

Gabinety istnieją od 2004 roku i należą do programu „Salon Expert” skupiającego 300 salonów w całej Polsce. Współpracują z firmą L’Oréal, dzięki czemu personel stale podnosi swoje kwalifikacje w Akademii Professionnel. Ponadto w Lafayette można skorzystać ze specjalistycznych kosmetyków firm Gehwol, O.P.I., Klapp Beauty Wellness, Alessandro i wielu innych. W salonie gościło wiele znanych wielbicielek atrakcyjnego wyglądu, m.in. Małgorzata Socha, a specjaliści z Lafayette brali udział w tworzeniu teledysków, np. rapera Doniu oraz Libera i Sylwii Grzeszczak. Niebanalny wystrój tego studia został uhonorowany drugim miejscem w konkursie Najpiękniejszy Salon Fryzjerski 2009 pisma „Dom & Wnętrze” i wyróżnieniem w roku 2008. Lafayette jest także rekomendowany przez miesięcznik „Uroda”, a o salonie pisano w „Avanti”, „Twoim Stylu”, „Tele Tygodniu” i innych czasopismach.