Salon Pielęgnacji i Urody Lafayette

ul. Rynkowa 114, Przeźmierowo

Day Spa: masaż ciała z peelingiem za 89 zł w Salonie Pielęgnacji i Urody Lafayette (do -58%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiety zabiegów pozwalają nie tylko się odprężyć, ale także zadbać o stan skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
S
Sylwia
8 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 6, 2022
Wszystko w porządku polecam
M
Magda
3 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 12, 2022
Wykupiłam dzień spa dla męża. Relacje zdał po wykorzystaniu gruponu. Nie opłaca nikomu. Panie nie miłe, wszystko robione w pośpiechu, masaż nijaki ( stwierdził, że na gorszym jeszcze nie był). Wszystko trwało około 2 godzin i podczas każdego zabiegu nie było zachowane nawet minimum prywatności. Dodatkowo podczas krótkiego masażu co chwilę ktoś wchodził do pokoju lub masująca wychodziła. Zdecydowanie nie poleca i nigdy więcej nie chce tam iść.
U
Urszula
22 Oceny10 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
styczeń 13, 2022
Day spa dla 1 osoby to totalne nieporozumienie. Mimo punktualnego przybycia musiałam czekać 10 minut ale to akurat w tym wszytkim był najmnieszy problem. Peeling i parafina dłoni były robione jako pierwsze i po raz pierwszy raz w życiu na stojaco przy umywalce! Do masażu zamiast ręcznika dostałam koc polarowy do okrycia na gołe ciało !!! W gabinecie chłodnawo mimo iż farelka była włączona cały czas. W takcie masażu do pomieszczenia wchodziła jakaś osoba (co dla mnie osobiście było stresujące i nie do przyjęcia). W opisie oferty miały być "peelingi do wyboru" i "specjalistyczna maska do wyboru ze wszytkich dostępnych w salonie" - nikt mnie nie zapytał co wybieram. W opisie oferty miała być "ocena skóry za pomocą lampy" - nie było wcale. Na twarz miałm być peeling enzymatyczny - był cukrowy. Z głośników przypadkowa muzyka - po zapytaniu Panią masażystkę o muzykę relaksacyjną otrzymałam odpowiedz - że taka muzyka jest na cały salon i ona nie ma możliwości zmiany. Sam masaż na poziomie MIERNYM i na pewno nie trwał godziny. Po nałożeniu na twarz maseczki Pani wyszła sobie na 15 minut. Peeling z ciała nie był dostaczenie zmyty. Po skończonym zabiegu poprosiłam o rozmowę z właścicielką. Nie było jej na miejscu wiec poproszono mnie o zostawienie numeru telefonu. Właścicielka miała do mnie oddzwonić. Nie oddzwoniła. Reasumując nie zrelaksowałam się - szkoda czasu i pieniędzy - nie polecam nikomu. To czego doświadczyłam nie ma z day spa kompletnie nic wspólnego. Uwaga dla firmy groupon - zdejmijcie tą ofertę i nie kompromitujcie się.
T
Tomasz
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
sierpień 27, 2021
Wizyta w salonie była, tyle można o niej powiedzieć. Przebiegła dość szybko i w grobowej atmosferze, a w tle krzyczały dzieciaki. Jak na czas "relaksu" to zupełnie niepodobne warunki. Z modelowania fryzury wyszło zwykłe strzyżenie włosów jak u Pani Grażynki w bloku. Patrząc na zdjęcia zamieszczone w ofercie zastanawiam się czy byłem w dobrym salonie. Za plecami miałem worek ze śmieciami, od czasu do czasu akompaniament odkurzacza. Broda objechana maszynką, miejsca które powinny być wygolone do zera wcale takimi nie są. O balsamie na brodę można było zapomnieć, bo salon chyba nie przygotowany do walki z zarostem. Reasumując - zastanowiłbym się przed kolejną wizytą bardzo poważnie. Na minus :(
B
Beata
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 1, 2021
Super obsługa, Pani Gosia rewelacja
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 1 opcji

  • 89 zł zamiast 170 zł za masaż ciała + peeling ciała lub twarzy,

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Przeciwwskazaniem do masażu jest ciąża i przebyte operacje kręgosłupa i okolic.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 652 38 56. Spóźnienie na wizytę nie upoważnia do jej przełożenia na inny termin, dlatego zalecana jest punktualność. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Salon Pielęgnacji i Urody Lafayette

Gabinety istnieją od 2004 roku i należą do programu „Salon Expert” skupiającego 300 salonów w całej Polsce. Współpracują z firmą L’Oréal, dzięki czemu personel stale podnosi swoje kwalifikacje w Akademii Professionnel. Ponadto w Lafayette można skorzystać ze specjalistycznych kosmetyków firm Gehwol, O.P.I., Klapp Beauty Wellness, Alessandro i wielu innych. W salonie gościło wiele znanych wielbicielek atrakcyjnego wyglądu, m.in. Małgorzata Socha, a specjaliści z Lafayette brali udział w tworzeniu teledysków, np. rapera Doniu oraz Libera i Sylwii Grzeszczak. Niebanalny wystrój tego studia został uhonorowany drugim miejscem w konkursie Najpiękniejszy Salon Fryzjerski 2009 pisma „Dom & Wnętrze” i wyróżnieniem w roku 2008. Lafayette jest także rekomendowany przez miesięcznik „Uroda”, a o salonie pisano w „Avanti”, „Twoim Stylu”, „Tele Tygodniu” i innych czasopismach.