zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

Lafayette – Instytut Hair & Beauty

Piątkowska 163, Poznań

Depilacja laserowa wybranych partii lub całego ciała w Lafayette – Instytut Hair & Beauty

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Nowoczesne urządzenie wyposażone w laser diodowy pozwala w skuteczny i komfortowy dla klienta sposób pozbyć się niechcianego owłosienia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Agnieszka
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 16, 2022
Bardzo profesjonalny masaż, relaksujący, odprężający .Polecam masaż u Gabi
J
Joanna
13 Oceny11 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 7, 2021
Cudny masaz gorącymi kamieniami!!! Pani Oliwia jest prawdziwą profesjonalistką i z pełnym przekonaniem polecam masaz u niej. Każdy wyjdzie zadowolony, odprężony i zrelaksowany.
E
Ewa
6 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 15, 2021
Gorąco polecam! Masaż wykonany bardzo starannie, profesjonalnie i w miłej atmosferze 🙂
E
Elżbieta
10 Oceny4 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
listopad 11, 2021
Masaż wg opisu miał być godzinny, trwał 35 min. Samo miejsce pozostawia wiele do życzenia. Wydzielone małe pomieszczenie za lustrami fryzjerskimi, gdzie wstawiono łóżko. Z jednej strony tego pomieszczenia wisi zasłona imitująca ścianę, która oddziela ten „składzik” od innego pomieszczenia, wiec uczucia komfortu brakuje zdecydowanie. Duży hałas od suszarek i głośnych rozmów, wiec mimo włączonej muzyki relaksacyjnej niestety uczucia relaksu nie zaznałam. Ogóle wrażenie bardzo rozczarowujące. Niestety nie wrócę i nie polecam
P
Patrycja
5 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 30, 2021
Bardzo zaangażowana Pani, wszystko wyjaśniła, to była sama przyjemność :)
M
Małgorzata
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 27, 2021
Bardzo profesjonalne podejście, świetnie wykonane zabiegi. Do tego przesympatyczna Pani i relaks w pełni... Na pewno tam wrócę
A
Alicja
9 Oceny6 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 13, 2021
Z przykrością nie mogę polecić salonu w kwestii masażu. Pomieszczenie do masażu było niewyciszone, za kotarą prowadzony był drugi zabieg, bardzo głośno, nieustające rozmowy nie umożliwiały mi zrelaksowania się. Łóżko nie jest dostosowane do masażu- przed godzinę leżałam twarzą w ręczniku, przekrzywiając kark. Myślę, ze salon powinien zrezygnować z masażu ponieważ nie ma warunków do relaksu. Pozatym nie mam uwag- pani masażystka była miła i kompetentna.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • nazwa lasera: Epila Laser
 • rok produkcji: 2019
 • rekomendowana liczba zabiegów: 4-6 powtarzanych co 4-12 tyg.
 • pierwszym zabiegu utrata włosów wynosi ok. 30-40%, a po kolejnych trzech zabiegach – ok. 80-90%
 • czas trwania zabiegu: 15-45 min w zależności od partii i liczny zabiegów

Partie ciała:

 • mała partia
  • kobiety: wąsik, sutki, kobieca broda, baki, stopy, dłonie, linia brzucha, kolana
  • mężczyźni: wąsy, sutki, broda, baki, dłonie, stopy, linia brzucha, kolana
 • średnia partia
  • kobiety: twarz, pachy, łydki, bikini płytkie/bikini głębokie, przedramiona, ramiona
  • mężczyźni: twarz, pachy, łydki, uda, kark, głowa, pachy, ramiona, przedramiona
 • duża partia:
  • kobiety: pośladki, brzuch, klatka piersiowa, plecy, uda, przedramiona + ramiona
  • mężczyźni: klatka piersiowa, plecy, brzuch, przedramiona + ramiona

Epila Laser nowoczesny laser diodowy, który charakteryzuje specyficzna długość fali 810 nm, dzięki czemu precyzyjnie penetruje warstwy skóry i dociera bezpośrednio do mieszków włosowych, wywołując zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera pochłaniane jest przez struktury mieszka włosowego zawierające melaninę i zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Zjawisko to najbardziej skuteczne jest w przypadku włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 172 078. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Lafayette – Instytut Hair & Beauty

Gabinety istnieją od 2004 roku i należą do programu „Salon Expert” skupiającego 300 salonów w całej Polsce. Współpracują z firmą L’Oréal, dzięki czemu personel stale podnosi swoje kwalifikacje w Akademii Professionnel. Ponadto w Lafayette można skorzystać ze specjalistycznych kosmetyków firm Gehwol, O.P.I., Klapp Beauty Wellness, Alessandro i wielu innych.

W salonie gościło wiele znanych wielbicielek atrakcyjnego wyglądu, m.in. Małgorzata Socha, a specjaliści z Lafayette brali udział w tworzeniu teledysków, np. rapera Doniu oraz Libera i Sylwii Grzeszczak. Niebanalny wystrój tego studia został uhonorowany drugim miejscem w konkursie Najpiękniejszy Salon Fryzjerski 2009 pisma „Dom & Wnętrze” i wyróżnieniem w roku 2008.

Lafayette jest także rekomendowany przez miesięcznik „Uroda”, a o salonie pisano w „Avanti”, „Twoim Stylu”, „Tele Tygodniu” i innych czasopismach.