Brak nowych powiadomień

Dostęp do wybranego kursu językowego (od 39,99 zł) lub wszystkich kursów (149,99 zł) na platformie SuperMemo

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dostęp do platformy pozwala na naukę wybranego języka oraz słów z określonej specjalizacji

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
1 Oceny1 reviews
maj 4, 2020
Jestem zadowolona.Uczę się w swoim tempie ,a ilość powtórek zmusza do zapamiętania .
K
Katarzyna
2 Oceny3 reviews
maj 13, 2020
Gorąco polecam kurs włoskiego, najlepszy jaki znalazłam w internecie. Angielskiego nie polecam ponieważ brytyjski. Słowa jak i lektor odbiegają od angielskiego używanego w normalnym życiu
S
Szymon
6 Oceny1 reviews
maj 4, 2020
Bardzo fajna platforma do nauki języków obcych. Polecam
M
Malgorzata
1 Oceny1 reviews
grudzień 13, 2019
Byłoby miło mieć opcje wyboru słuchania lektora w trybie normalnym i zwolnionym w momencie kiedy nie radzę sobie z tekstem którego nie zrozumialam
K
Kamil
1 Oceny1 reviews
lipiec 4, 2019
Super Kurs.
J
Joanna
2 Oceny1 reviews
czerwiec 30, 2019
Świetny program do nauki języków. Gorąco polecam.
D
Danuta
1 Oceny1 reviews
maj 22, 2019
Polecam, jestem bardzo zadowolona.
P
Paulina
5 Oceny2 reviews
maj 8, 2019
Polecam w 100%.
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie


Oferta:

Dostęp do platformy SuperMemo.com:

 • 6-miesięczny dostęp do wybranego kursu językowego
 • 12-miesięczny dostęp do wybranego kursu językowego
 • 18-miesięczny dostęp do platformy SuperMemo.com i prawie 200 kursów językowych
 • 24-miesięczny dostęp do platformy SuperMemo.com i prawie 200 kursów językowych

6-miesięczny lub 12-miesięczny kurs

 1. Bez problemu z jednego z wybranych języków:
  • angielski,
  • niemiecki,
  • hiszpański,
  • włoski,
  • rosyjski,
  • francuski,
  • polski
 2. Business English (5 części)
 3. Angielski Young Learners 7-12 lat (3 części).

18-miesięczny lub 24-miesięczny dostęp do platformy SuperMemo.com i prawie 200 rożnych kursów do nauki 12 języków na wszystkich poziomach zaawansowania: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, francuski, polski, chiński, duński, niderlandzki, norweski, szwedzki. Kursy dostępne także na Androida/ iOS/komputery PC. Tutaj można przeczytać więcej.

Kurs Bez problemu: 36 lekcji od podstaw do poziomu zaawansowanego, do 5 tysięcy słów i wyrażeń w ćwiczeniach, teksty, dialogi, komentarze, profesjonalne nagrania – kurs odpowiada ogólnej potrzebie kształcenia umiejętności językowych do codziennej komunikacji.

Kurs Young Learners: 7-12 lat, nauka od podstaw przez zabawne, interaktywne animacje i ćwiczenia, ciekawe postacie oraz nagrania uczące angielskiej wymowy, 550 słówek, 90 zagadnień gramatycznych, ponad 300 dialogów i 2000 ćwiczeń.

Business English: tematy: Zakładanie firmy, Zarządzanie, Komunikacja biznesowa, Marketing i reklama, Negocjacje i prezentacje, 1500 słów, wyrażeń i zwrotów w typowych sytuacjach biznesowych z ćwiczeniami utrwalającymi, nagrania ze scenkami filmowymi, prezentującymi znaczenie i użycie słownictwa w kontekście.

Można samodzielnie zdecydować, gdzie, kiedy i jak chce się uczyć – online czy offline, na komputerze, telefonie czy tablecie. Można zacząć na komputerze stacjonarnym, a następnie kontynuować na smartfonie czy tablecie, bez konieczności przerabiania tych samych ćwiczeń jeszcze raz. Uczysz się online, offline, gdzie i kiedy chcesz, a postępy w nauce będą synchronizowane pomiędzy urządzeniami.

Pobierz dowolną aplikację dla siebie

Platforma SuperMemo.com dostarcza rozwiązanie do wygodnego i skutecznego uczenia się szybciej niż metodami tradycyjnymi. Szybkie rezultaty zapewnia zastosowana w kursach metoda – algorytm powtórek SuperMemo – której skuteczność potwierdzają badania naukowe. Wystarczy poświęcić na naukę ok. 20 minut dziennie, a efekty mogą być zauważalne już po pierwszym miesiącu.

Badania Wydawnictwa Szkolnego PWN wykazały, że metoda SuperMemo daje o 30% lepsze rezultaty niż nauka tradycyjnymi metodami.

Materiały kursów powstały w oparciu o wytyczne Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego dla poziomów A1-C2.

Jak zacząć naukę z kursami w supermemo.com?

Warunki

Groupon ważny do 30.04.2020 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy wejść na stronę www.supermemo.com, kliknąć w „Zaloguj", następnie założyć i aktywować konto. Potem zalogować się, zrealizować kod i podać dane do faktury, a kursy zostaną automatycznie przypisane do Twojego konta lub w przypadku opcji dostępu do wszystkich kursów na platformie, po zrealizowaniu kodu, zapisz się na dowolne kursy poprzez Katalog kursów
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

SuperMemo

Platforma SuperMemo dostarcza swoim użytkownikom wygodne i efektowne rozwiązania do nauki języków online. Serwis został uhonorowany wieloma nagrodami przyznawanymi m.in. przez specjalistyczne czasopisma. Ale nie tylko te wyróżnienia są gwarancją efektywnej nauki. Szybkie rezultaty zapewnia przede wszystkim wykorzystywana podczas kursu metoda, której skuteczność potwierdzają badania naukowe.

Metoda SuperMemo zakłada regularne powtarzanie przyswajanego materiału w wyznaczonych z góry, optymalnych odstępach czasowych. Postępy w nauce są nieustannie monitorowane przez program, który dzięki uzyskanym informacjom o tempie nauki kursanta tworzy dla niego indywidualny plan. Dzięki temu użytkownik nie traci czasu na niepotrzebne powtarzanie materiału, który już zna, ale skupia się na pracy nad tymi zagadnieniami, które sprawiają mu więcej kłopotów. Materiały dydaktyczne obejmują teksty i dialogi czytane przez brytyjskich lektorów, komentarze językowe i kulturowe, wykłady z gramatyki oraz listy z nowym słownictwem. Wystarczy poświęcić na naukę ok. 20 minut dziennie, a efekty będą zauważalne już po pierwszym miesiącu.