Od 99 zł: bilet na wydarzenie „Stars on Ice Polska" 15.12.2018 w Tauron Arenie (do -30%)

Kraków

Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Amerykańska rewia na lodzie. Niesamowite show po raz pierwszy w Polsce.

W skrócie


Oferta

  • Bilet na wydarzenie „Stars on Ice Polska”
  • Kiedy: 15.12.2018 o godz. 19:00
  • Gdzie: Tauron Arena, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Wymień kupon na bilet

Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

Dostępne kategorie:

  • 99 zł zamiast 119 zł za bilet w strefie Basic Zone
  • 149 zł zamiast 169 zł za bilet w strefie Green Zone
  • 169 zł zamiast 229 zł za bilet w strefie Premium Zone
  • 229 zł zamiast 329 zł za bilet w strefie VIP Zone

Czas trwania: 1,5 godz. z 20-minutową przerwą

Stars on Ice Polska

Amerykańska rewia na lodzie - niesamowite show po raz pierwszy w Polsce. Jedna z najsłynniejszych rewii łyżwiarskich z udziałem światowych gwiazd jazdy figurowej. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia widzowie będą mogli podziwiać umiejętności mistrzów olimpijskich oraz świata: Jeffreya Buttle’a, Ekateriny Gordeevej, Meryla Davisa i Charliego White’a. Występom towarzyszyć będą hity światowej muzyki. Okazja do zobaczenia niemawiotych występów znanych od 30 lat na całym świecie.

Organizatorzy występu Stars on Ice - najsłynniejszej łyżwiarskiej rewii świata przygotowali dla uczestników wiele interesujących atrakcji podczas pierwszego w Polsce pokazu tego niezwykłego show. Gościem specjalnym będzie piękna portugalska piosenkaraka Luciana Abreu, która m.in. dwukrotnie reprezentowała swój kraj podczas festiwalu Eurowizji. Grzech Piotrowski wraz z swoją orkiestra zabierze wszystkich gości “Stars On Ice” w muzyczna podróż pełną przestrzeni, subtelnych emocji i magii. Na lodowej tafli zaśpiewa także Anna Karwan - największe odkrycie siódmego sezonu “The Voice of Poland”, gdzie ze wzgledu na swoje niebanalne umiejętności od samego początku była jedną z ulubienic widzów oraz jurorów.

O tym kim będzie piątka jurorów oraz o kolejnych atrakcjach i niespodziankach organizator będzie informowac w najbliższym czasie.  Amerykańskie show „Stars On Ice” to najsłynniejsza łyżwiarska rewia na świecie, odnosząca spektakularne sukcesy od ponad 30 lat, po raz pierwszy zagości w Polsce: 15 grudnia 2018 roku na Tauron Arenie w Krakowie

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


Stars on Ice

Nocna rozrywka, Koncerty, Rozrywka i czas wolny, Koncert, Bilety, Muzyka
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.