Elegancja szyta na miarę: 59 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na koszulę i więcej opcji w KING'S FIELD

KING'S FIELD

Do -74%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 5 opcji

Groupon zniżkowy na personalizowaną koszulę lub garnitur szyty na miarę:

  • 59 zł za groupon wart 150 zł na koszulę Business o wartości 399 zł (dopłata 249 zł),
  • 99 zł za groupon wart 298 zł na 2 personalizowane koszule Business o wartości 798 zł (dopłata 500 zł),
  • 299 zł za groupon wart 900 zł na garnitur o wartości 2500 zł + doradztwo wizerunkowe (dopłata 1600 zł),
  • 349 zł za groupon wart 1150 zł na garnitur oraz koszulę Premium o wartości 3000 zł + doradztwo wizerunkowe (dopłata 1850 zł),
  • 369 zł za groupon wart 1400 zł na garnitur personalizowany oraz 2 koszule Premium o wartości 3500 zł + doradztwo wizerunkowe (dopłata 2100 zł).

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Konieczna jest dopłata na miejscu.

Opcja Business: klient sam podaje wszystkie wymiary koszuli.
Opcja Premium: firma pobiera pomiary, doradza itd.

Personalizacja polega na możliwości wyboru z bardzo szerokiego asortymentu: tkanin, podszewek, guzików, haftu. Monogram lub pełne nazwisko – wewnątrz marynarki i pod kołnierzem na filcu

Garnitur szyty na miarę jest z wełny super 120’s, odszyty na płótnie ręcznie pikowanym (half canvas).

W ramach doradztwa wizerunkowego pracownik firmy odwiedza klienta w biurze lub domu, doradza i dostosowuje strój do specyfiki branży, w której działa lub uroczystości, na którą się wybiera.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Konieczna jest dopłata na miejscu. Przymiarka u klienta jest robiona na 1,5 tygodnia przed finalnym oddaniem garnituru. Personalizacja to uszycie koszuli wg podanych miar klienta. Możliwy wybór tkaniny, kołnierzyka, mankietów, plisy, ew. kieszeni. Monogram wyszywany na rękawie lub piersi.
Realizacja:
Koszule (opcja 1. i 2.):
Standardowy czas realizacji to 6 tygodni.
Klient przesyła groupon na adres kontakt@kingsfield.pl wraz z wymiarami, zgodnie z instrukcją oraz ewentualnymi danymi do wykonania personalizacji (monogramu). W odpowiedzi firma Kingsfield przesyła numer rachunku do przelewu. Klient dokonuje całości przedpłaty brakującej kwoty. Czas uszycia koszuli to 6 tygodni. Wysyłka kurierem, koszt. 20 zł. W przypadku koszuli, personalizacja polega na dodaniu monogramu (np. imię i nazwisko) w miejscu klatki piersiowej (z lewej lub prawej strony) albo na jednym z mankietów koszuli.
Garnitur/garnitury + koszule (opcja 3.-5.):
Standardowy czas realizacji to 6-8 tygodni w zależności od okresu (do 3 miesięcy).
1. Klient umawia się na spotkanie w wybranej lokalizacji (wszystkie miasta raz w tygodniu, Katowice oraz Kraków raz na 2 tygodnie). Rezerwacja przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl.
2. Obmiar na spotkaniu (ok. 20 min) + ewentualne doradztwo wizerunkowe (40 min).
3. Odbiór garnituru (w wybranej lokalizacji), ewentualne poprawki (w cenie). W przypadku poprawek wysyłka kurierem (koszt 20 zł) lub odbiór w wybranej lokalizacji. Płatność gotówką lub kartą bądź w przypadku wysyłki kurierem dopłata całości brakującej kwoty na konto. Wysyłka kurierem w cenie 20 zł.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

KING'S FIELD


„Wyrafinowaną elegancję i komfort użytkowania gwarantuje perfekcyjnie skrojony i dopasowany do sylwetki garnitur oraz zastosowanie wysokiej klasy tkanin” – kierując się tą zasadą, firma King's Field przystosowuje swoje wyroby do indywidualnych potrzeb osób ceniących elegancki strój. Kreuje ubrania niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Dbając o komfort i zadowolenie klientów, firma uruchomiła usługę Home Service. Dzięki temu oferuje dojazd do klienta w wyznaczone przez niego miejsce (np. do domu lub do biura), pozwalając oszczędzać nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas. Mając na uwadze wyjątkowość i indywidualizm każdego człowieka, King's Field oferuje także usługę Home Service & Image, czyli szycie na miarę połączone z doradztwem wizerunkowym w wyznaczonym miejscu.

Więcej informacji dostępnych na https://www.facebook.com/

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.