Klinika Kosmetologii Estetycznej Ewa Szawala

2 lokalizacji

Endermologia® Alliance LPG całego ciała lub endermolift twarzy w Klinice Kosmetologii Estetycznej Ewa Szawala

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, ujędrnienie skóry, stymulację produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu do wyboru:
    • endermologia® Alliance LPG na całe ciało
    • endermolift twarzy
  • dodatkowo do każdego zabiegu mikrodermabrazja diamentowa
  • kostium do zabiegu endermologii płatny dodatkowo, na miejscu poza grouponem (możliwość przyniesienia własnego kostiumu)
  • zabieg na całe ciało trwa 45 minut

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 313 713. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Kostium płatny dodatkowo, na miejscu poza Grouponem (możliwość przyniesienia własnego kostiumu). Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Klinika Kosmetologii Estetycznej Ewa Szawala

Zlokalizowane w miejscowości Przeźmierowo i Poznaniu salony to miejsca, w których wysoko wykwalifikowany zespół dba o wygląd i piękniejsze sylwetki klientów. Klinika Kosmetologii Estetycznej Ewa Szawala specjalizuje się w zabiegach z dziedziny wyszczuplania, kosmetologii estetycznej, a także fizjoterapii. W ofercie znaleźć można takie zabiegi jak m.in. infuzja tlenowa, masaż Kobido, endermologia, lipolaser, depilacja laserowa, mezoterapia mikroigłowa.