zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Wyścigowa 7, 85-740

Lipoliza iniekcyjna w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Przy jednym zabiegu można podać określaną dawkę preparatu. Zapraszamy na bezpłatną konsultację w gabinecie lub telefonicznie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Klaudia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 8, 2022
Pełen profesjonalizm, pani wykonującą zabieg bardzo miła. Polecam
A
Alicja
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 3, 2022
Zdecydowanie polecam zabiegi wykonane w tym gabinecie. Bardzo miła, prywatna atmosfera - czułam się jak wyjątkowy klient. Zabieg przeprowadzony bez pośpiechu, z pełną empatią - dzięki temu nie odczułam żadnego bólu. Efekty już widoczne ! Polecam bez wątpliwości, a sama będę jeszcze korzystać. Alicja
M
Marta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 4, 2022
Serdecznie polecam, duza wiedza i pomoc przy wyborze zabiegow
M
Maria
6 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 17, 2022
Byłam skorzystałam i pilecam
M
Magdalena
11 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 18, 2022
Polecam.

O tej ofercie

Lipoliza podbródka – 10 ml preparatu

Lipoliza iniekcyjna na ciało – 20 ml preparatu

w ofercie bezpłatna konsultacja

Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na iniekcji preparatu z fosfatydylocholiną miejscowo w dany obszar za pomocą cienkiej igły. Pod wpływem substancji aktywnych pękają komórki tłuszczowe, które następnie wydalane są z organizmu, co powoduje zmniejszenie nagromadzonego lokalnie tłuszczu w okolicy poddanej zabiegowi.  

Udogodnienia: parking bezpłatny, dostęp do wi-fi, poczekalnia, woda mineralna, kawa, herbata

doświadczony, wykwalifikowany personel

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 456 937. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Działający na terenie Bydgoszczy gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów z zakresu kosmetyki, a także medycyny estetycznej. W Kosmetologii Estetycznej i Akademii Mesobelle pracuje doświadczony zespół specjalistów, który stale podnosi swoje kwalifikacje i na bieżąco śledzi nowości w dziedzinie kosmetologii. Oferta salonu to m.in. eksfoliacja kwasami, mezoterapia igłowa, oksybrazja oraz zabiegi z kwasem hialuronowym.Nowoczesny obiekt jest monitorowany, a parking znajduje się bezpośrednio przy budynku. Na miejscu jest winda dla osób niepełnosprawnych. W poczekalni można bezpłatnie korzystać z Wi-FI.