Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

ul. Wyścigowa 7 budynek Citonet II piętro, Bydgoszcz

Do 60% zniżki na Zabieg na twarz - złuszczający w Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny EXTRA25. Termin: 22.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Alternatywa do inwazyjnych zabiegów i bezoperacyjny lifting skóry.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Fale radiowe lifting twarzy

Zabieg liftingujący skóry twarzy na poziomie skóry właściwej. Zabieg podczas którego używane są fale biopolarne, które powodują powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Możliwym efektem jest odzyskanie przez skórę sprężystości i elastyczności.

Fale radiowe redukcja tkanki tłuszczowej podbródka

Zabieg z użyciem fal radiowych multipolarnych powodujących podgrzanie tkanki do temperatury 45-60 stopni i rozbicie komórek tłuszczowych w określonych partiach ciała. Możliwym efektem jest wyszczuplenie obszaru zabiegowego.

Fale radiowe redukcja tkanki tłuszczowej ramion tzw. pelikanów

Zabieg z użyciem fal radiowych multipolarnych powodujących podgrzanie tkanki do temperatury 45-60 stopni i rozbicie komórek tłuszczowych w określonych partiach ciała. Możliwym efektem jest wyszczuplenie obszaru zabiegowego.

Fale radiowe lifting szyi

Zabieg liftingujący skóry twarzy na poziomie skóry właściwej. Zabieg podczas którego używane są fale biopolarne,które powodują powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Możliwym efektem jest odzyskanie przez skórę sprężystości i elastyczności.

Fale radiowe pozwalają na wykonanie liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu bez konieczności użycia skalpela. Zabiegi mogą nie tylko niwelować efekty starzenia, ale także zwiększyć gęstość i jędrność skóry czy zredukować tkankę tłuszczową i celulit.

Warunki

Przeciwwskazania: implanty, rozrusznik serca, metalowe części w ciele. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 456 937. Metoda-fale radiowe. Rekomendowana liczba powtórzeń 6 Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Działający na terenie Bydgoszczy gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów z zakresu kosmetyki, a także medycyny estetycznej. W Kosmetologii Estetycznej i Akademii Mesobelle pracuje doświadczony zespół specjalistów, który stale podnosi swoje kwalifikacje i na bieżąco śledzi nowości w dziedzinie kosmetologii. Oferta salonu to m.in. eksfoliacja kwasami, mezoterapia igłowa, oksybrazja oraz zabiegi z kwasem hialuronowym.Nowoczesny obiekt jest monitorowany, a parking znajduje się bezpośrednio przy budynku. Na miejscu jest winda dla osób niepełnosprawnych. W poczekalni można bezpłatnie korzystać z Wi-FI.