Kosmed Maja Sosnowska

2 lokalizacji

Do 40% zniżki na Przedłużanie rzęs w Kosmed Maja Sosnowska

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zapewniamy personalizowane zabiegi dostosowane do Twoich potrzeb i życzeń. Pracujemy z zachowaniem wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Lifting rzęs: Laminacja + henna + botoks

Uniesienie, podkręcenie, przyciemnienie i odżywienie rzęs. Dzięki zabiegowi nie będziesz już potrzebować tuszu do rzęs! Efekt utrzymuje się dwa do trzech miesięcy.

Laminacja, czyli lifting rzęs pozwala uzyskać efekt podkręconych, ciemnych, długich rzęs.

Zabieg pięknie otwiera oko rozświetla spojrzenie. Tusz do rzęs i filtry stają się zbędne.

Efekt utrzymuje się do 2-3 miesięcy. Jego trwałość zależy od tempa wymiany włosków. Im rzęsy zdrowsze, tym dłużej będziesz cieszyć się efektami. Dlatego polecam wykonanie botoksu włosków, czyli zabiegu spa regenerującego i zagęszczającego rzęsy.

Sprawdź dostępne terminy: https://calendly.com/maja-sosnowska/zabieg-30minut

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: rzęsy. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://calendly.com/maja-sosnowska/zabieg-30minut. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Kosmed Maja Sosnowska

Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Zapewniamy personalizowanie zabiegi dostosowane do potrzeb i życzeń klientów. Pracujemy z zachowaniem wysokiej jakości obsługi i bezpieczeństwa.