Kosmed Maja Sosnowska

Sielecka 39, Warszawa

Do 50% zniżki na: Oczyszczanie wodorowe w firmie Kosmed Maja Sosnowska

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zapewniamy personalizowane zabiegi dostosowane do Twoich potrzeb i życzeń. Pracujemy z zachowaniem wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Oczyszczanie wodorowe: twarz

Oczyszczanie wodorowe: twarz + szyja

Oczyszczanie wodorowe: twarz + szyja + dekolt

Oczyszczanie wodorowe: plecy

Zabieg wygładza, przywraca skórze miękkość i blask, oczyszcza dokładnie a zarazem delikatnie. Proces oczyszczania jest delikatny, a jego efektem jest skóra gładsza, jędrniejsza i pełna blasku. Wodór wykazuje działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne i redukuje przebarwienia. Na czym polega zabieg: Na skórę pod ciśnieniem aplikowana jest woda wodorowa. Cząsteczki wodoru wnikają w głąb, reagują z zanieczyszczeniami, odprowadzając je w płytsze warstwy naskórka. W wyniku zmiany ciśnienia zanieczyszczenia zostają odprowadzone, a skóra staje się podatna na nawilżanie. Aplikacja hydrolatów o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym lub nawilżających kwasów z użyciem aktywnego tlenu pobudza mikrokrążenie i metabolizm komórkowy, przyczyniając się do głębokiego nawodnienia i wygładzenia skóry, które utrzymuje się tygodniami. 

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz, szyja, dekolt, plecy. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://calendly.com/maja-sosnowska/zabieg-30minut. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Kosmed Maja Sosnowska

Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Zapewniamy personalizowanie zabiegi dostosowane do potrzeb i życzeń klientów. Pracujemy z zachowaniem wysokiej jakości obsługi i bezpieczeństwa.