zamknij
Do 25% zniżki od 8 do 14 i 15% przez resztę dnia na oferty Twoje miasto z kodem LOKALNIE. Dziś koniec.

Leśna 2 (stajnia w bliskiej odległości od CH Janki), Laszczki

Jazda konno: 1 godzina za 70 zł i więcej w Końskim Parku (-30%)

Wybierz opcję
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Jeździectwo jest atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, jak również przyjemnym treningiem o wszechstronnym działaniu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
R
Rozalia
3 Oceny2 reviews
wrzesień 19, 2021
Bardzo miła obsługa. Czuliśmy się jak u siebie :)
J
Joannatop reviewer helpful reviewer
12 Oceny12 reviews
czerwiec 8, 2021
Fantastyczna, rodzinna atmosfera, zadbane konie, bezproblemowy kontakt telefoniczny. A w szczególności Pani Basia, która zajęła się moją niespełna 80 letnią teściową... Cierpliwie objaśniała, tłumaczyła o jeździectwie i koniach. A teściowa udowodniła, że jeździectwa można się uczyć w każdym wieku.
M
Martatop reviewer helpful reviewer
16 Oceny15 reviews
luty 11, 2021
Miejsce sympatyczne, z różnymi końmi o różnych charakterach i predyspozycjach. Instruktorzy zwracający uwagę na błędy i chwalący postępy, co u dzieci jest ważne. Odjęłam jedną gwiazdkę za dość trudny kontakt w celu zapisania się - po wysłaniu wszystkich informacji zgodnie z poleceniami na kuponie na podanego maila, nikt nie odpowiadał. Problem też sprawiał kontakt telefoniczny. Po umówieniu pierwszej jazdy, okazało się, że firma oczekuje, iż będziemy przychodzili zawsze w ten sam dzień tygodnia, o tej samej godz., aż do wyczerpania karnetu, niemniej można zapisywać się na inne terminy, ale najlepiej zrobić to od razu, podczas jazdy, bo później trudno się dodzwonić. I trzeba pamiętać w takiej sytuacji o wykreśleniu zapisu z automatu za tydzień, bo nieodwołana jazda przepada.
K
Katarzynatop reviewer
14 Oceny7 reviews
luty 3, 2021
Świetnie miejsce, podejście indywidualne do jezdzca, stajnia ciagle sie zmienia, sa nowe konie. Kryta ujezdzalnia, można jeździć zima. Polecam!!! zwlaszcza dzieciom!
K
Karolina
1 Oceny1 reviews
grudzień 6, 2020
Super stajnia i instruktorzy!
A
Ale
2 Oceny2 reviews
październik 15, 2020
Bardzo polecam 🙂 fajne konie, instruktorzy i atmosfera
P
Phuong
5 Oceny4 reviews
październik 12, 2020
Perfect, i highly recommend this place 😍😇
A
Agnieszka
1 Oceny1 reviews
wrzesień 14, 2020
Bardzo fajne miejsce. Przemiłe koniki i mili instruktorzy.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: 60 minut

Jazdy odbywają się przez cały tydzień (z wyłączeniem śród) przy każdej pogodzie - wszystko dzięki dużej krytej hali, gdzie można zacząć przygodę z jeździectwem lub doskonalić swoje umiejętności.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach lub indywidualnie. Jeździectwo jest atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, jak również przyjemnym treningiem o wszechstronnym działaniu. Modeluje ciało, pozwala wyciszyć się, poprawia koncentrację i kondycję fizyczną. Co więcej, konieczność współpracy ze zwierzęciem i kierowania nim sprawia, że nieśmiałe osoby nabierają pewności siebie, a dzieci uczą się systematyczności, sumienności, odpowiedzialności i cierpliwości.

Warunki

Na pierwszych zajęciach przekazywany jest od instruktora karnet, który należy przekazać do podpisu przed każdymi zajęciami. Brak karnetu powoduje to, że zajęcia przepadają. Każde zajęcia trwają godzinę zegarową ( 2 h oznacza 2 lekcje po 1 h w różne dni).Przyjście na zajęcia oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu dostępnego na stronie: http://www.konskipark.pl/index.php/regulamin. Przed zakupem sprawdź dostępne terminy szczególnie w okresie wakacji, świąt, ferii itd.. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Koński Park

Wystarczy zaledwie ok. 20 minut jazdy autem z centrum Warszawy, by miejski gwar zamienić na spokój leśnych zakątków, w otoczeniu których znajduje się kameralna stajnia. Prowadzi ją doświadczona w pracy z końmi rodzina, nie dziwi zatem fakt, że panuje tu rodzinna atmosfera. Na miejscu realizowane są zawody jeździeckie, zajęcia hipoterapeutyczne i nauka jazdy konno zarówno dla jeźdźców początkujących, jak i zaawansowanych.