Agrestowa 16/2, Kraków

Dermomasaż podciśnieniowy na brzuch, uda i pośladki od 69 zł w gabinecie Komora hiperbaryczna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg ma właściwości ujędrniające skórę, może też pomóc w redukcji cellulitu, a także zmniejszeniu obwodów ciała

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
I
Iwonahelpful reviewer
2 Oceny1 reviews
sierpień 22, 2021
Początkowo byłam mocno sceptyczna, widząc że lokal mieści się w mieszkaniu, i z pewną obawą rozpoczęłam treningi EMS. Na ten moment jestem już po 8 treningach i uważam, że zakup treningu EMS w Komorze Hiperbarycznej był bardzo dobrą decyzją. Samo miejsce jest bardzo przytulne i zadbane, a dziewczyny dbają o to, aby poczuć się w nim zaopiekowanym. Pod ręką jest woda, ręczniki do otarcia potu, wentylator (na szczęście nie ma typowego dla siłowni specyficznego zapachu), czysty i nowy sprzęt. Natalia (trenerka) zawsze z wyprzedzeniem planuje każdy trening, dbając o to, aby zawsze były urozmaicone. Podczas spotkań czuję jej zaangażowanie i uważną obecność - czujnie obserwuje w jaki sposób wykonuje ćwiczenia, dbając o to, abym robiła to poprawnie, nic nie umknie jej uwadze. Energia Natalii oraz jej pozytywny nastrój dodają mi motywacji, poczucia, że "dam radę" (wykonując ćwiczenia na granicy moich możliwości). Doceniam elastyczny grafik, profesjonalizm, jestem również pod wrażeniem umiejętności Natalii, które pozwalają jej skutecznie zagospodarować małą przestrzeń zróżnicowanymi ćwiczeniami "szytymi na miarę". Dziękuję również za fachowe wskazówki dotyczące odżywiania, dbania o siebie i odpowiedzi na dręczące mnie pytania ;) Polecam gorąco to miejsce!
R
Renata
3 Oceny1 reviews
czerwiec 16, 2021
Bardzo dziękuję za zaangażowanie trenerki Natalii. Świetne trening, kameralne warunki., Elastyczny grafik. Dla mnie idealnie Polecam
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: dermomasaż podciśnieniowy
  • partie ciała: brzuch, uda i pośladki
  • czas trwania pojedynczego zabiegu: 60 minut

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 656 339. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Komora hiperbaryczna

Specjalnością zlokalizowanej w Krakowie firmy są zabiegi poprawiające wygląd, kondycję i ogólne samopoczucie klientów. Ci, którzy marzą o szczupłej sylwetce, redukcji tkanki tłuszczowej czy rozbudowie masy mięśniowej, mogą skorzystać z opcji treningów EMS. Elektrostymulacja to sposób na modelowanie sylwetki bez wysiłku fizycznego, która pobudza do pracy mięśnie, dlatego może skutecznie zastępować tradycyjne ćwiczenia i wpływa też na redukcję cellulitu, poprawę krążenia krwi i limfy oraz przyspiesza metabolizm. Dodatkowo na miejscu można skorzystać z tlenoterapii w komorze hiperbarycznej lub mocno ujędrniającego skórę drenażu podciśnieniowego.