Agrestowa 16/2, Kraków

Dermomasaż podciśnieniowy na brzuch, uda i pośladki od 69 zł w gabinecie Komora hiperbaryczna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg ma właściwości ujędrniające skórę, może też pomóc w redukcji cellulitu, a także zmniejszeniu obwodów ciała

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
R
Renata
2 Oceny1 reviews
2 dni temu
Bardzo zaangażowana trenerka, Jadąc na trening warto mieć pod ręką nr telefonu ze względu na bramę z domofonem i ograniczone miejsce do parkowania.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: dermomasaż podciśnieniowy
  • partie ciała: brzuch, uda i pośladki
  • czas trwania pojedynczego zabiegu: 60 minut

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 656 339. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Komora hiperbaryczna

Specjalnością zlokalizowanej w Krakowie firmy są zabiegi poprawiające wygląd, kondycję i ogólne samopoczucie klientów. Ci, którzy marzą o szczupłej sylwetce, redukcji tkanki tłuszczowej czy rozbudowie masy mięśniowej, mogą skorzystać z opcji treningów EMS. Elektrostymulacja to sposób na modelowanie sylwetki bez wysiłku fizycznego, która pobudza do pracy mięśnie, dlatego może skutecznie zastępować tradycyjne ćwiczenia i wpływa też na redukcję cellulitu, poprawę krążenia krwi i limfy oraz przyspiesza metabolizm. Dodatkowo na miejscu można skorzystać z tlenoterapii w komorze hiperbarycznej lub mocno ujędrniającego skórę drenażu podciśnieniowego.