KOKU Sushi

Antoniuk Fabryczny 11/lok.U5, Białystok

Groupony wartościowe do wykorzystania na menu w KOKU Sushi (do -20%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogate i różnorodne menu, a w nim np. różnorodne kawałki sushi w wersji vege i z rybami, sushi bowle, zupy, tatary, przekąski, desery

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje, alkohol, zestawy, lunch
  • oferta ważna: na miejscu

Warunki

Groupon nie obejmuje napojów, alkoholu, zestawów oraz lunchu. Groupon można zrealizować na miejscu. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 501 601. W trakcie wizyty można zrealizować dowolną liczbę grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 31/03/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

KOKU Sushi

Zlokalizowany w Białymstoku przytulny lokal należy do sieci restauracji kuszących wnętrzem utrzymanym w charakterystycznej dla Kraju Kwitnącej Wiśni harmonii kolorów. W menu KOKU Sushi odnaleźć można m.in. nigiri, hosomaki, futomaki, uramaki, sasihimi, gunkan oraz temaki dostępne w sumie w kilkudziesięciu kompozycjach. Pośród wielu oryginalnych smaków znaleźć można np. futomaki z łososiem pieczonym teriyaki, uramaki z potrójną krewetką w tempurze, pikantnego tatara z łososia czy kokosową zupę z krewetkami. Menu obfituje również w specjalnie skomponowane zestawy oraz zupy, przekąski, sushi bowle, tatary i desery.