Legimi – ebooki i audiobooki

Nielimitowany dostęp na 3 lub 6 miesięcy do e-booków (od 89 zł) i audiobooków (od 99 zł) z platformy Legimi (do -34%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nielimitowany dostęp do ponad 60 tysięcy e-booków i audiobooków daje możliwość ich czytania i słuchania w dowolnym miejscu, o każdej porze

O tej ofercie


Nielimitowany dostęp do e-booków i opcjonalnie audiobooków z platformy Legimi


Zalety:

  • nielimitowany dostęp przez 3 lub 6 miesięcy
  • 60000 e-booków i audiobooków do wyboru
  • dostęp na 4 urządzenia (smartfon, tablet, e-czytnik, komputer)
  • znane nazwiska (np. Tokarczuk, Coben, Bonda, Mróz, Atwood, King)
  • popularne tytuły (np. Powrót z Bambuko, Czuły narrator, Gambit królowej, Chłopiec z lasu)
  • wiele nowości, a także klasyka literatury
  • synchrobooki umożliwiające naprzemienne czytanie i słuchanie
  • pełna synchronizacja półki na kilku urządzeniach

Dzięki unikatowemu formatowi – synchrobookom, a także pełnej synchronizacji konta, w dowolnej chwili można skończyć czytanie i rozpocząć słuchanie książki w tym samym miejscu, nawet na innym urządzeniu. Z abonamentu można korzystać nawet na 4 różnych urządzeniach, przez co jedna subskrypcja może posłużyć dla całej rodziny.


Bestsellery, nowości i… wszystko, czego tylko można chcieć, między innymi:


Najchętniej czytane książki w 2020 roku:

Warto sprawdzić tytuły, które cieszyły się największą popularnością w ostatnich miesiącach. Literatura obyczajowa, kryminały, thrillery, literatura faktu, fantastyka… idealna okazja, by zainspirować się wyborami naszej czytelniczej społeczności.

Niegrzeczny manager - Kristen Callihan

Rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości, która narodziła się 10 tysięcy metrów nad ziemią! Manager sztywniak wrzuca trochę na luz: zakochuje się w fotografce kapeli, którą od lat prowadzi. Istnieje jednak spore niebezpieczeństwo, że jego perfekcjonizm zniszczy to, co dopiero mogłoby się między nimi narodzić…

Halny - Remigiusz Mróz

Góry nie zaznały krwi przez niemal trzy lata. Panujący w nich spokój trwał, od kiedy Wiktor Forst ujął mordercę nazywanego Bestią z Giewontu – i nic nie wskazywało na to, by sytuacja miała się zmienić.

Piekielny układ - Sivar A.S.

By ochronić swoją młodszą siostrę, Nicole jest gotowa na wiele. Gdy ojciec dziewcząt oferuje wierzycielowi jedną z córek, starsza z nich wyrusza do klubu go-go, aby negocjować z właścicielem. Spodziewa się wszystkiego, tylko nie spotkania z nieziemsko przystojnym bad boyem, roztaczającym wokół siebie zabójczy urok – a taki właśnie jest Bruno Cabrera. Oboje natychmiast zdają sobie sprawę, że właśnie znaleźli się w punkcie, z którego nie ma już powrotu. Rozpoczynają więc niebezpieczną grę, pełną niedopowiedzeń i narastającego erotyzmu…

Powrót z Bambuko - Katarzyna Nosowska

Książka, która pobudza szare komórki, sumienie i „mięśnie śmiechowe” Chociaż świat staje na głowie, a życie zmienia się z dnia na dzień, Nosowska zawsze znajdzie słowo, które doda otuchy. Gdy błądzimy przytłoczeni wątpliwościami, rozpala światełko nadziei. A gdy wydaje nam się, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy, zasieje ziarno niepewności. Kilkoma lekcjami, jakie dostała od życia, teraz dzieli się z nami i wytrwale tropi absurdy, którymi karmią nas „autorytety”.

Więcej: Najchętniej czytane książki w 2020


Nowości i premiery:

Co tydzień na półki w Legimi trafia kilkadziesiąt premierowych tytuły. Dla osób, które lubią być na czasie i czytać to, co najnowsze i z gwarancją jakości, Legimi zaprasza do sięgnięcia po nowości. Najczęściej trafiają one w dniu premiery rynkowej.

Strażnik - Lee Child, Andrew Childt

Jack Reacher wraca z podwójnym wsparciem! Tym razem zatrzymuje się w sennej mieścinie w okolicy Nashville w Tennessee. Planuje wypić kubek kawy i ruszyć w dalszą drogę. Ale to się oczywiście nie uda…

Terapeutka - B.A. Paris

Na tym osiedlu wszystko jest doskonałe. Nawet zbrodnia… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym osiedlu. Właśnie spełnia się ich marzenie. Ale pozory mogą mylić. Wkrótce Alice zaczyna poznawać sąsiadów i odkrywa przerażający sekret domu, w którym zamieszkała. Co więcej, odczuwa coraz silniejszą więź z Niną, terapeutką, do której wcześniej ten dom należał.

Outpost - Dmitry Glukhovsky

Mroczna, zaskakująca, wartka i kipiąca od emocji postapokalipsa mistrza gatunku – podtrzymująca najlepsze tradycje kultowego Metra 2033, a jednocześnie zupełnie inna!

„A co jest tam, po drugiej stronie mostu?” Historia Rosji praktycznie dobiegła kresu. Choć niektórzy usiłują nieporadnie dopisywać jej kolejne rozdziały, dla większości sprawa jest oczywista: to już koniec. Mimo że wciąż rodzą się dzieci, mimo że Jegor beznadziejnie zakochał się w Michelle, mimo że Pałkan nie ustaje w wydzwanianiu do Moskwy i błaganiu o uzupełnienie wyczerpujących się rezerw żywności…

Gdzie poniesie wiatr - Kristin Hannah

Teksas, rok 1934. Miliony ludzi pozostają bez pracy, a susza pustoszy Wielkie Równiny. Rolnicy walczą o zachowanie ziemi i dobytku. Plony są niskie, studnie wysychają, a burze pyłowe niszczą wszystko na swojej drodze. W tych niepewnych, niebezpiecznych czasach Elsa Martinelli musi dokonać bolesnego wyboru: walczyć o ziemię, którą kocha, czy udać się do Kalifornii w poszukiwaniu lepszego życia? „Gdzie poniesie wiatr” to niezapomniany obraz „amerykańskiego snu”, widziany oczami niezwykłej kobiety, której odwaga i poświęcenie stają się znakiem szczególnym całego pokolenia.

Więcej: Nowości i Premiery


Inne kategorie:


Warunki

Groupon ważny do 30.04.2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów, a 10 przekazać jako prezent. Z kodu mogą skorzystać osoby, które aktualnie nie mają aktywnego abonamentu Legimi. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja:
- wejdź na stronę www.legimi.pl/kod
- wpisz sówj unikatowy kod
- zarejestruj się lub zaloguj (jeśłi masz już konto w Legimi)
- aktywuj dostęp.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Legimi – ebooki i audiobooki

Rosnące znaczenie elektroniki w dobie komputerów wcale nie musi oznaczać zmierzchu dobrej książki. Firma Legimi wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów literatury prezentuje w swojej ofercie około 60000 tytułów e-booków i audiobooków dostępnych bez limitu, odtwarzanych na rozmaitych urządzeniach: tabletach, smartfonach, komputerach i e-czytnikach. Korzystanie z e-booków i audiobooków jest o tyle wygodne, iż nie wymaga stałego połączenia z internetem.