Brak nowych powiadomień

Kodak Foto Studio i Atelier – Fotograf Mokotów

aleja Niepodległości 158, Warszawa

Biznesowa sesja fotograficzna ze zdjęciami od 29 zł w Kodak Foto Studio i Atelier – Fotograf Mokotów

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Zdjęcia z sesji biznesowej można wykorzystać np. do CV, na dowolny portal społecznościowy lub jako zdjęcie portretowe

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
E
Ewa
1 Oceny1 reviews
dzień temu
ok
N
Norbert
2 Oceny2 reviews
5 dni temu
Sprawnie, miło, komfortowo. Podejście do klienta profesjonalne. Fajne zdjęcie jedno z lepszych. Korzystam z usług odkąd pamiętam. Kwota za sesję symboliczna. Polecam.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj oferty: sesja biznesowa w studiu
  • liczba zdjęć: 1-3 + wersja elektroniczna
  • rozmiar zdjęć: dowolny do maks. formatu 15 x 23 cm
  • czas trwania sesji: do skutku (zwykle wystarczy od kilkunastu do 30 minut)
  • gotowe obrobione zdjęcie w wersji elektronicznej wysyłane są w ciągu ok. 30-60 min. po sesji
  • wersję papierową można odebrać po ok. 60 min

Dodatkowe informacje:

Do Atelier mogą przyjść maks. 2 osoby (osoba fotografowana i osoba towarzysząca) w maseczce. Osoby bez maseczki nie są wpuszczane do atelier, nawet jeśli powołują się na względy zdrowotne. Osoba fotografowana zdejmuje maseczkę po przebraniu się, przed ewentualnym makijażem (profesjonalne stanowisko do dyspozycji) lub wykonaniem zdjęć.

Warto wiedzieć

Oferta dla osób powyżej 15 roku życia. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 660 803 281 od pon. do pt. w godz. 10:30-17:30. Z oferty można skorzystać od poniedziałku do piątku w godz. 10:30-17:30. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Kodak Foto Studio i Atelier – Fotograf Mokotów

Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie studio to miejsce, w którym fotografia stanowi nie tylko profesjonalną pracę, ale i pasję. Właściciel Kodak Foto Studio i Atelier – Fotograf Mokotów prowadzi firmę od ponad 29 lat i wraz z zespołem specjalistów z wykształceniem fototechnicznym realizuje sesje fotograficzne o różnorodnej tematyce, w tym zdjęcia biznesowe, portretowe, modelingowe i packshotowe oraz biometryczne do wszystkich dokumentów. Klienci na miejscu mają do dyspozycji w pełni wyposażoną strefę makijażu, a efekty pracy mogą oglądać bezpośrednio na dużym monitorze.