Klub Strzelecki AGVO

ul. Puławska 561, Warszawa

Godzinne szkolenie na strzelnicy dla 2-4 osób z opieką instruktora za 39 zł i więcej w Klubie Strzeleckim AGVO

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Emocjonująca propozycja osób początkujących, by pod okiem wykwalifikowanego instruktora posiąść umiejętności strzeleckie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas pobytu na strzelnicy: 1 godz.
  • lokalizacja strzelnicy: w budynku
  • ograniczenia wiekowe: oferta tylko dla osób pełnoletnich
  • obecność instruktora: tak
  • w opcji pierwszej: broń do wyboru + amunicja płatna dodatkowo , zgodnie z cennikiem na stronie www.agvo.pl
  • w opcji drugiej: 40 szt. amunicji do karabinka Smith&Wesson model MP15 (S&W MP15 5,6 mm) w cenie kuponu
  • możliwość dokupienia dodatkowej amunicji, zgodnie z cennikiem na stronie www.agvo.pl

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 499 63 58 oraz wyślij e-mail z załączonym grouponem na adres biuro@agvo.pl. 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon na godzinę. Groupon można realizować od poniedziałku do piątku w godz. 13-22. Oferta tylko dla osób pełnoletnich. Podczas wizyty należy posiadać dokument tożsamości. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Klub Strzelecki AGVO

Strzelnica AGVO oferuje szeroki wybór broni, organizuje szkolenia, imprezy firmowe, turnieje i rozgrywki, np. Strzeleckiej Ligi Biznesu. W niedalekiej przyszłości znajdą się tu również sale konferencyjne, cateringowe i klubowe. Działające przy centrum strzeleckim Stowarzyszenie Strzeleckie Iglica – zrzeszające pasjonatów strzelectwa – daje możliwość ubiegania się o własną broń do celów sportowych. Powstało w celu promowania sportu strzeleckiego, a także zrzeszania osób o podobnych zainteresowaniach i pomocy w rozwijaniu umiejętności strzeleckich.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.