zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Klub Bilardowy Focus

ul. Warszawska 151, Kielce

Bilard: godzina gry za 9,99 zł i więcej w Klubie Bilardowym Focus (do -58%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Bilard to pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi oraz aktywność rozwijająca celność, umiejętność koncentracji i strategicznego myślenia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
Pawel
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 26, 2022
Mila atmosfera, klimatyczne miejsce

O tej ofercie

Szczegóły:

  • liczba dostępnych stołów: 6
  • groupon można wykorzystać 7 dni w tygodniu po uprzedniej rezerwacji tel.
  • w klubie znajdują się także automaty do gier, piłkarzyki, dart’s oraz bar

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 3-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 885 265 365. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Klub Bilardowy Focus

Funkcjonujący od 2005 roku klub to umiejętnie zagospodarowana przestrzeń o łącznej powierzchni 230 mkw., która może przypaść do gustu zarówno nowym zawodnikom, jak i doświadczonym bilardowym wyjadaczom. 6 profesjonalnych stołów do pool bilarda (dokładnie takich, z jakimi można spotkać się na mistrzostwach Polski) i odpowiednia atmosfera mogą zapewnić dobrą zabawę. Warto zwrócić uwagę, że klub jest prowadzony przez długoletniego pierwszoligowego zawodnika klubu bilardowego Nosan, który ma liczne osiągnięcia w kraju i na świecie. W lokalu można znaleźć także automaty do gier, piłkarzyki, darts.