zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SMAK30. Dziś koniec.

Klinika Pielęgnacji Urody Melamar

Stawowa 10 B, Siemianowice Śląskie

Zabiegi podkreślające oprawę oczu na rzęsy lub brwi za 99,99 zł w Klinice Pielęgnacji Urody Melamar

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi pozwolą uzyskać zalotne spojrzenie, pozwolą podkręcić, pogrubić i odżywić rzęsy, przyciemnić brwi, a wszystko bez sztucznego efektu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 1 godz.
  • zabiegi wykonywane są na naturalnych rzęsach i brwiach klientki

Lifting ma za zadanie podniesienie i podkręcenie rzęs oraz ich optyczne wydłużenie. Botoks to witaminowa odżywka, która dodaje sprężystości, blasku i odżywia rzęsy. Laminacja wykonywana jest by zamknąć otwarte wcześniej łuski włosków i częściowo odbudować ubytki w rzęsie.

Laminowanie brwi pozwala na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków, a dodatkowo regeneruje i odżywia, dzięki czemu brwi są grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące.

Henna rzęs i brwi to sposób na przyciemnienie oraz podkreślenie koloru przez okres około 3-4 tygodni.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 733 800 270. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Klinika Pielęgnacji Urody Melamar

W jasnych wnętrzach gabinetów przytulnego spa można kompleksowo zadbać o pielęgnację całego ciała. Oferta jest bowiem tak skonstruowana, aby odpowiadać potrzebom skóry przez cały rok. Dlatego przed latem warto skierować tam swoje kroki, aby skorzystać z zabiegów wyszczuplających i ujędrniających, natomiast jesienią dobrą propozycją będzie depilacja IPL. Niezależnie od pory roku skusić się można na jeden z ekskluzywnych masaży lub peelingów kwasem, które wygładzają cerę i wyrównują jej koloryt. Ciekawą propozycją jest także borowinowy zabieg na twarz, odpowiedni dla każdego typu skóry.