Klinika La Rozzi

ul. Chłodna 22, Warszawa

Do 55% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie Klinika La Rozzi

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code MIKOLAJ. Ends 6.12.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Eksfoliacja wybranymi kwasami

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Barbara
9 Oceny9 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 28, 2022
Miałam wykonane dwa zabiegi, kwasy i masaż. Jestem bardzo zadowolona, polecam zwłaszcza p. Kasię, która wykonywała masaż, przemiła i kompetentna osoba. Chętnie wrócę.
A
Aneta
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 26, 2022
Polecam z całego serca. Rewelacyjne podejście do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie. Masaż kobido wykonany bardzo profesjonalnie. Już po jednym zabiegu zauważyłam u siebie znaczną poprawę. Moja skóra nabrała blasku, a zmarszczki stały się płytsze. Również linia żuchwy stała się bardziej widoczna.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Aneta
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 20, 2022
Byłam w wielu miejscach na zabiegach ale nigdzie. Je czułam się tak dobrze zaopiekowana. Najwyższy poziom usług, Pani kosmetolog posiada ogromna wiedzę i doświadczenie. Zabieg wykonany perfekcyjnie w dodatku dużo się dowiedziałam co do stanu mojej skóry i jak ją powinnam pielęgnować w domu. Ta klinika skradła moje serce. Wszystkim polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
B
Beata
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
4 dni temu
Profesjonalnie, miło, czysto, polecam.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Aleksandra
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 19, 2022
Polecam serdecznie, gabinet bardzo stylowo urządzony, atmosfera profesjonalna, ale zarazem bardzo ciepła. Linergistka bardzo dokładna i uzdolniona, a do tego doskonale słucha potrzeb klientki, co składa sie na całościowy sukces 🥰 Jestem bardzo zadowolona z wizyty i napewno tam wrócę na inne zabiegi.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Eksfoliacja wybranymi kwasami firmy Purles, serum i maska

Eksfoliacja wybranymi kwasami firmy Purles, zabieg pielęgnacyjny, masaż i maska na twarz

Warunki

Klinika LA ROZZI

Położony przy ulicy Chłodnej w Warszawie salon oferuje swoim klientom szeroką gamę zabiegów kosmetycznych oraz fryzjerskich. W Klinice La Rozzi pracuje doświadczony zespół specjalistów wykonujący m.in. zabiegi laserowe, makijaż permanentny, manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne na włosy. Dodatkowo zainteresowani mogą zdecydować się na jeden z kilku dostępnych masaży.