zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Klinika La Rozzi

ul. Chłodna 22, Warszawa

Do 55% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie Klinika La Rozzi

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Eksfoliacja wybranymi kwasami

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Barbara
9 Oceny9 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 28, 2022
Miałam wykonane dwa zabiegi, kwasy i masaż. Jestem bardzo zadowolona, polecam zwłaszcza p. Kasię, która wykonywała masaż, przemiła i kompetentna osoba. Chętnie wrócę.
A
Aneta
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 26, 2022
Polecam z całego serca. Rewelacyjne podejście do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie. Masaż kobido wykonany bardzo profesjonalnie. Już po jednym zabiegu zauważyłam u siebie znaczną poprawę. Moja skóra nabrała blasku, a zmarszczki stały się płytsze. Również linia żuchwy stała się bardziej widoczna.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Aneta
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 20, 2022
Byłam w wielu miejscach na zabiegach ale nigdzie. Je czułam się tak dobrze zaopiekowana. Najwyższy poziom usług, Pani kosmetolog posiada ogromna wiedzę i doświadczenie. Zabieg wykonany perfekcyjnie w dodatku dużo się dowiedziałam co do stanu mojej skóry i jak ją powinnam pielęgnować w domu. Ta klinika skradła moje serce. Wszystkim polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Alicja
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
2 dni temu
Profesjonalny i sympatyczny personel, piękne miejsce, pedicure zrobiony perfekcyjnie. Polecam każdemu to miejsce z całego serca.
K
Katarzyna
4 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
3 dni temu
Warstwa matowa na paznokciach zaczęła schodzić po 2-3 dniach od momentu wykonania, po 2 tygodniach jest ok 5mm ubytku warstwy matowej na prawie każdym paznokciu, wiec wyglada to tak ze paznokieć jest w 3/4 matowy a 1/3 błyszczący. Pani robiąca manicure była niedelikatna, szarpała poszczególnymi palcami. Nie polecam ...
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Eksfoliacja wybranymi kwasami firmy Purles, serum i maska

Eksfoliacja wybranymi kwasami firmy Purles, zabieg pielęgnacyjny, masaż i maska na twarz

Warunki

Klinika La Rozzi

Położony przy ulicy Chłodnej w Warszawie salon oferuje swoim klientom szeroką gamę zabiegów kosmetycznych oraz fryzjerskich. W Klinice La Rozzi pracuje doświadczony zespół specjalistów wykonujący m.in. zabiegi laserowe, makijaż permanentny, manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne na włosy. Dodatkowo zainteresowani mogą zdecydować się na jeden z kilku dostępnych masaży.