Brak nowych powiadomień

Aleja Grunwaldzka 492/1, Gdańsk

Aparat ortodontyczny od 529,99 zł w Stomatologia Kurban

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na korekcję uzębienia i estetyczny uśmiech

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

  • co obejmuje oferta: wybrany aparat ortodontyczny (1 lub 2 łuki)
  • wizyta kwalifikacyjna bezpłatnie

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Gabinet otwarty od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00. Wstępna konsultacja i plan leczenia w cenie. Wizyta kwalifikacyjna bezpłatna. W przypadku braku kwalifikacji kwota jest zwracana. Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon. Przy kwalifikacji do założenia aparatu, wykonywany jest odcisk szczęki, jest on płatny dodatkowo. Cena 100 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 796 967 102 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stomatologia Kurban

Wykwalifikowany zespół kliniki dokłada wszelkich starań, by każdy pacjent czuł się wyjątkowo i miał świadomość swoich atutów. W tym celu przeprowadzane są konsultacje lekarskie i wnikliwy wywiad, które pozwalają na ocenę oczekiwań oraz dostosowanie optymalnych rozwiązań. Na miejscu zadbać można o uśmiech, a także skorzystać z zabiegów znacząco poprawiających wygląd oraz przywracających skórze młodość.

Stomatologia Kurban

Dentysta, Aparat na zęby, Zabieg kosmetyczny