Klinika Kosmetologi Estetycznej A Avramceva

Długa 27, Warszawa

Pakiet zabiegów wyszczuplających na wybrane partie ciała w Klinice Kosmetologii Estetycznej A Avramceva

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:3 dni 00:37:24

Wyróżniki

Pakiet 4 zabiegów mających na celu przyspieszenie metabolizmu, redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej, wygładzenie skóry

O tej ofercie

Szczegóły:

 • skład 1 pakietu (1 wizyta):

  • liposukcja bezigłowa – 15 minut
  • body wrapping – 15 minut
  • peeling enzymatyczny – 15 minut
  • liposukcja ultradźwiękowa – 15 minut
 • partie ciała: brzuch, uda, pośladki, boczki, ramiona
 • zabiegi wykonuje kosmetolog

Liposukcja bezigłowa: zabieg ma na celu redukcję niepożądanej tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała za pomocą głębokich impulsów elektrycznych oraz pobudzenie krążenia i przemiany materii.

Body wrapping zabieg polega na nałożeniu na skórę specjalnego kosmetyku wyszczuplającego, a następnie owinięciu rozciągliwą folią.

Peeling enzymatyczny zabieg kontrolowanego usuwania zrogowaciałych komórek naskórka, mający na celu pobudzenie krążenia i zwiększenia wchłaniania składników aktywnych zawartych w preparatach odżywczych.

Liposukcja ultradźwiękowa metoda odchudzania umożliwiająca redukcję tkanki tłuszczowej za pomocą właściwie dobranych fal ultradźwiękowych.

Warunki

Przeciwwskazania: ciąża, Infekcje wirusowe i bakteryjne. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://booksy.com/pl-pl/76688_klinika-kosmetologi-estetycznej-a-avramceva_medycyna-estetyczna_3_warszawa. Rezerwacja tylko online. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Klinika Kosmetologii Estetycznej A Avramceva

Położony nieopodal Starego Miasta gabinet specjalizuje się w zabiegach kosmetycznych oraz z zakresu medycyny estetycznej. W Klinice Kosmetologii Estetycznej A.Avramceva pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą pomóc dobrać odpowiednie zabiegi oraz terapie. Oferta salonu to m.in. mezoterapia, modelowanie linii żuchwy, powiększanie ust, makijaż permanentny brwi.