Kieleckie Centrum Bilardowe CONTACT

Plac Moniuszki 2b, Kielce

Do 29% zniżki na: Gra w bilard w firmie Kieleckie Centrum Bilardowe CONTACT

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 20:23:01

Wyróżniki

Zapraszamy !Klub po generalnym remoncie z nowymi stołami i klimatyzacją !!! oraz aż 9 tarczami do darts i barkiem !

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Bilard: 1 godz. gry

Wynajęcie stołu do gry w bilard:

19,00 zł za 1 godz. gry,

Bilard: 2 godz. gry

Wynajęcie stołu do gry w bilard:

38 zł za 2 godz. gry,

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.

W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.

Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie..

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 41 343 18 27. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Kieleckie Centrum Bilardowe CONTACT

LOKAL KLIMATYZOWANY !!! Po generalnym remoncie. NOWE stoły bilardowe, NOWE tarcze do DARTSA - aż 9 sztuk, NOWE sofy , kanapy !!! 

Na blisko 400 mkw. klubu, prężnie działającego od 2006 roku, znajduje się 7 profesjonalnych stołów bilardowych oraz aż 9 tarczy do dartsa. To największy taki klub w regionie i jeden z największych w Polsce !!! Organizuje również imprezy okolicznościowe, szkolenia dla firm i pokazy trików bilardowych. W części kawiarnianej może wówczas przebywać blisko 100 osób, dla których barmani chętnie przygotowują orzeźwiające drinki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w przerwie gry w bilard, darta, piłkarzyki surfować po internecie lub oglądać transmisje spotkań sportowych na ekranach TV. Latem zaś można skorzystać z letniego ogródka z grillem, gdzie również dostępny jest telebim oraz zagrać w tenisa stołowego. Warto wspomnieć, że obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i posiada KLIMATYZACJĘ !!!