Brak nowych powiadomień

Witosa 8a lok. 1, Białystok

Tortilla lub kebab w bułce w rozmiarze XL za 12,99 zł i więcej opcji w KebaBar (do -33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie dostępny kebab XL w bułce, tortilli lub na talerzu lub burger z mięsem 100% wołowym

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: międzynarodowa
  • skład oferty: burger | tortilla XL | kebab w bułce XL | kebab na talerzu XL
  • pełne menu dostępne tutaj.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Groupon można realizować w lokalu i na wynos - bez możliwości dowozu. 1 osoba może skorzystać z oferty tylko 1 raz. Możliwość realizacji grouponów: pon.-sob. 13:00-21:00.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Opakowanie na wynos płatne dodatkowo 1 zł.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja jest wymagana, należy jej dokonać minimum 30 minut przed realizacją przygotowania dań w lokalu. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

KebaBar

Miłośnicy kebabów i burgerów, mogą odwiedzić restaurację KebaBar. Specjalizuje się ona przede wszystkim w kababach oraz burgerach, produkty są dostarczane od lokalnych dostawców. W menu dostępne są kebaby w różnych rozmiarach z mięsem drobiowym lub wołowym, burgery z mięsem 100% wołowym, tortille z mięsem i warzywami, hot dogi, zestawy obiadowe i inne, przyprawione oryginalną mieszanką kilkudziesięciu przypraw.