zamknij
Multikino

Malarska 24, Łomianki

Korekta lakieru i mycie detailingowe: 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł i więcej w Detailing Project

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o wygląd auta, odświeżyć i zabezpieczyć lakier oraz nadać blask karoserii

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Kamil
1 Oceny1 reviews
grudzień 21, 2021
Tapicerka umyta bardzo słabo. Jest to oferta na samo pranie, brak wysuszenia foteli po praniu. Po wysuszeniu foteli własnoręcznie, powychodziły te same plamy. NIE POLECAM, kasa wyrzucona w błoto.
replied
View Comment +
P
Przemek
1 Oceny1 reviews
lipiec 19, 2021
Zwykłe mycie auta z zewnątrz... Szkoda czasu i pieniędzy. Nawet nie odkurzyli samochodu... Mogłem pojechać do myjni automatycznej za 20 zł...
replied
View Comment +
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
kwiecień 10, 2021
Jestem bardzo zadowolony z usługi. Zostawiłem dwa samochody do prania tapicerki i dodatkowo zapłaciłem za usługę odkurzania wnętrza. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. W jednym samochodzie nawet udało się w dużej mierze doczyścić kierownicę, którą myślałem, że trzeba będzie malować lub ponownie obszywać. Nie umawialiśmy się na to, a zostałem mile zaskoczony. Polecam :)
K
Konrad
1 Oceny1 reviews
marzec 18, 2021
Oferta to oszustwo. Opis poszczególnych pakietów nie jest realizowany. Właściciel Detailing Project twierdzi, że wina leży po stronie grouponu ponieważ wypisali w oferowanych pakietach kłamstwa. Także połowa punktów nie jest realizowana. Kupujecie zwykłe mycie za duże piniądze. Groupon oferował mi w ramach rekompensaty 20zl za wydane ponad 700. Oferta zgłoszona do Urzedu Ochrony Konsumenta. Uwaga Oszustwo!
L
Lilianahelpful reviewer
3 Oceny3 reviews
listopad 18, 2020
Bardzo ładnie wyczyszczone wnętrze (dopłaciłam za odkurzanie poza grouponem), sprawny kontakt, polecam!

O tej ofercie

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Szczegóły:

  • konieczność pozostawienia auta: tak, na 1 dzień
  • składowe pakietu: groupon zniżkowy na 1-etapową korektę lakieru + mycie detailingowe

Mycie detailingowe (4-etapowe mycie karoserii) obejmuje:

  • mycie ręczne
  • glinkowanie
  • odsmalanie
  • deironizację lakieru

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 565 199. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego, na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi. Kwoty dopłat: auta małe: 400 zł, auta średnie: 450 zł, auta duże: 500 zł, SUV, van, bus: 600 zł. Na miejscu istnieje dodatkowo możliwość zabezpieczenia lakieru powłoką ochronną: płynny wosk 150 zł, twardy wosk 300 zł, powłoka ceramiczna 1200 zł. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Detailing Project

Położona w podwarszawskich Łomiankach firma oferuje swoim klientom bogaty zakres usług z zakresu detailingu. Firma Detailing Project pozwala zadbać o swoje auto, począwszy od mycia i prania tapicerki, a skończywszy na korekcie i oczyszczaniu lakieru, ozonowaniu czy polerowaniu. Na miejscu działa również sklep z chemią i akcesoriami motoryzacyjnymi.