Brak nowych powiadomień

Kaukaz – kuchnia tradycyjna

Krzywoustego 14, Szczecin

Kaukaskie przysmaki: 37 zł za groupon wart 50 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Kaukaz – kuchnia tradycyjna

Oferta ograniczona czasowo!
30+ odsłon dziennie
160+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie m.in. zupa Ajapsandal, Dolma w liściach winogron, Horovac czyli szaszłyki kaukaskie, Chinkali, gruzińskie placki z cynamonem

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: bliskowschodnia
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: menu lunchowe, napoje i alkohol

Kuchnia kaukaska na talerzu? Rozmiate, bliskowschodnie potrawy to propozycja restauracji Kaukaz w Szczecinie. Prezentowana na stronie Groupon oferta, to okazja by spróbować niemal wszystkich potraw tego lokalu. Niezależnie od wybranej kwoty, ucztowanie rozpocząć się może o dowolnej porze dnia, zarówno rano i wieczorem. Powodem tego jest bogate menu, w którym znajduje się zarówno oferta śniadaniowa, lunchowa, jak i ta odpowiednia na obiad czy kolację. Przeglądając kartę dań warto zwrócić uwagę na takie dania jak dolma w liściach winogron (z mięsem mielonym), horovac (szaszłyki kaukaskie) czy chaczapuri (placek drożdżowy z serem kozim, owczym i krowim oraz jajkiem).

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony. Oferta ważna od poniedziałku do piątku do godz. 17:00. Z oferty wyłączone jest menu lunchowe oraz napoje i alkohole.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/ lub 790 380 876. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kaukaz – kuchnia tradycyjna

Zlokalizowana w Szczecinie restauracja pragnie przybliżyć gościom smaki oraz aromaty kuchni bliskowschodniej, przygotowywanych przez rodowitą Ormiankę, z użyciem oryginalnych receptur i składników. Warto zwrócić uwagę na oryginalne wnętrze restauracji (kolorowe wzory, drewno), które nawiązuje do kaukaskiej górskiej chaty. Oprócz potraw zarezerwowanych na obiad lub kolację, na miejscu skosztować można bogatej oferty śniadaniowej.

Kaukaz – kuchnia tradycyjna

Restauracja, Restauracje Bliskiego Wschodu