Najlepsze z Groupon

Kaukaz – kuchnia tradycyjna

Krzywoustego 14, Szczecin

Kaukaskie przysmaki: 37 zł za groupon wart 50 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Kaukaz – kuchnia tradycyjna

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie m.in. zupa Ajapsandal, Dolma w liściach winogron, Horovac czyli szaszłyki kaukaskie, Chinkali, gruzińskie placki z cynamonem

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: bliskowschodnia
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: menu lunchowe, napoje i alkohol

Kuchnia kaukaska na talerzu? Rozmiate, bliskowschodnie potrawy to propozycja restauracji Kaukaz w Szczecinie. Prezentowana na stronie Groupon oferta, to okazja by spróbować niemal wszystkich potraw tego lokalu. Niezależnie od wybranej kwoty, ucztowanie rozpocząć się może o dowolnej porze dnia, zarówno rano i wieczorem. Powodem tego jest bogate menu, w którym znajduje się zarówno oferta śniadaniowa, lunchowa, jak i ta odpowiednia na obiad czy kolację. Przeglądając kartę dań warto zwrócić uwagę na takie dania jak dolma w liściach winogron (z mięsem mielonym), horovac (szaszłyki kaukaskie) czy chaczapuri (placek drożdżowy z serem kozim, owczym i krowim oraz jajkiem).

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony. Oferta ważna od poniedziałku do piątku do godz. 17:00. Z oferty wyłączone jest menu lunchowe oraz napoje i alkohole.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/ lub 790 380 876. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kaukaz – kuchnia tradycyjna

Zlokalizowana w Szczecinie restauracja pragnie przybliżyć gościom smaki oraz aromaty kuchni bliskowschodniej, przygotowywanych przez rodowitą Ormiankę, z użyciem oryginalnych receptur i składników. Warto zwrócić uwagę na oryginalne wnętrze restauracji (kolorowe wzory, drewno), które nawiązuje do kaukaskiej górskiej chaty. Oprócz potraw zarezerwowanych na obiad lub kolację, na miejscu skosztować można bogatej oferty śniadaniowej.