ul. Poniatowskiego 1 Kartingowy Narodowy, Warszawa

Kartingowy Narodowy: 2 przejazdy gokartem od 69 zł i więcej (do -35%)

Wybierz opcję
Ponad 250 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Przejazdy dla dorosłych lub dzieci gokartami na nowoczesnym torze na terenie stadionu PGE Narodowy to pomysł na emocjonujące spędzenie czasu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Adam
1 Oceny1 reviews
czerwiec 29, 2021
Świetne miejsce, genialna zabawa. Polecam najmocniej!
K
Krzysztof
1 Oceny1 reviews
listopad 3, 2020
Super atrakcja. POLECAM
K
Kinga
5 Oceny4 reviews
październik 29, 2020
Tor godny polecenia, ciekawa trasa przejazdu. Szkoda,że nie ma możliwości rezerwacji na konkretną godzinę. Ogólne wrażenia psuje słaba jakość obsługi.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 28, 2020
Było super mega zarąbiście
M
Marian
1 Oceny1 reviews
październik 24, 2020
Super miejsce
J
Jerzy
1 Oceny1 reviews
wrzesień 24, 2020
Świetna zabaaa
M
Mariusz
1 Oceny1 reviews
wrzesień 4, 2020
Fajnie jest zmienić się ze spokojnego kierowcy w diabła za kierownicą :-)
D
Dominik
1 Oceny1 reviews
wrzesień 2, 2020
Miła obsługa fajny tor. Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 8 min
  • długość trasy: ok. 550 m
  • kominiarka płatna dodatkowo 12 zł
  • karta członkowska: obowiązkowa w cenie 10 zł
  • wszystkie rodzaje gokartów dostępne są tutaj

Warunki

Groupon nie obejmuje gokarta puffo. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Realizacja usługi jest możliwa w okresie otwarcia toru. W przypadku jazd indywidualnych rezerwacja nie jest wymagana, wystarczy udać się na tor w godzinach otwarcia i okazać groupon. Ze względu na możliwość wystąpienia rezerwacji obiektu na wyłączność, przed wizytą należy skontaktować się w celu potwierdzenia dostępności toru: tel. 22 290 56 33 wewn. 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Kartingowy Narodowy

Dzięki asfaltowej nawierzchni Kartingowy Narodowy stwarza możliwość wkroczenia na chwilę do świata profesjonalnych wyścigów. A to dopiero początek.

Precyzyjny system pomiaru czasu (wbudowany w każdym gokarcie renomowanego producenta CRG) umożliwia śledzenie przebiegu rywalizacji w czasie rzeczywistym z dokładnością do 0,001 s. To, w połączeniu z emocjami wyzwalanymi wraz z pokonywaniem kolejnych metrów, pozwala na własnej skórze poczuć towarzyszący wyścigom dreszczyk emocji.

Bezpieczeństwo zapewniają zaś nowoczesne bandy wykonane z energochłonnego materiału, który absorbuje siłę uderzenia. Ponadto załoga toru kartingowego dysponuje elektronicznym systemem bezpieczeństwa, dzięki któremu możliwe jest wyłączenie wszystkich gokartów za pomocą jednego przycisku.

Zlokalizowany na terenie jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w stolicy tor jest nie lada gratką nie tylko dla miłośników szybko pokonywanych zakrętów. Umiejscowienie na zewnątrz PGE Narodowego, od strony nadwiślańskich bulwarów, pozwala cieszyć wzrok panoramą centrum, z widocznie zarysowującą się linią wieżowców.

Warto podkreślić, że za sprawą całodobowego oświetlenia tor jest czynny do późnych godzin wieczornych – 7 dni w tygodniu.