Brak nowych powiadomień

Kartingowy Narodowy ul. Poniatowskiego 1, Warszawa

Kartingowy Narodowy: 2 przejazdy gokartem dla dorosłych od 59 zł i więcej opcji (do -43%)

Do -42%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Przejazdy dla dorosłych oraz dzieci z opiekunami lub bez na nowoczesnym asfaltowym torze na terenie stadionu PGE Narodowy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie


Ważność:
do 31.10.2019

Szczegóły:

  • czas jazdy: 7 min
  • długość trasy: ok. 550 m
  • kominiarka płatna dodatkowo 10 zł
  • karta członkowska: obowiązkowa w cenie 10 zł

Szczegóły dotyczące Grand Prix znaleźć można tutaj

Warunki

Groupon ważny do 31.10.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. W dniach 10.10-15.10.2019 tor jest nieczynny z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: w przypadku jazd indywidualnych rezerwacja nie jest wymagana, wystarczy udać się na tor w godzinach otwarcia i okazać groupon. Ofertę trzeba wykorzystać przy jednej wizycie. Ze względu na możliwość wystąpienia rezerwacji obiektu na wyłączność, przed wizytą należy skontaktować się w celu potwierdzenia dostępności toru: tel. 22 290 56 33 wewn. 1  W przypadku oferty Grand Prix - rezerwacja jest wymagana.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z oferty można skorzystać w ciągu jednego dnia. Gokarty CRG Junior przeznaczone są dla dzieci w wieku ok. 8-10 lat (wzrost dziecka od ok. 135-140 cm). Jeżeli obsługa uzna, że dziecko jest za duże na gokart Junior, dojdzie do wymiany pojazdu na gokart dla dorosłych (bez zwracania różnicy w cenie). Z gokarta Taxi mogą korzystać opiekunowie z mniejszymi dziećmi (od ok. 5. roku życia i min. 120 cm wzrostu). Gokart CRG Taxi wyposażony jest w dodatkową kierownicę-atrapę dla dziecka. Każdy klient powinien posiadać kominiarkę pod kask, która jest obowiązkowa ze względów higienicznych (możliwość zakupienia na miejscu w cenie 10 zł lub przyniesienia własnej). Godz. otwarcia toru: pon.-pt. 13-22, sob.-niedz. 10- 22. Obiekt zamykany czasowo w przypadku złych warunków atmosferycznych. W przypadku nowych użytkowników, którzy nie korzystali do tej pory z toru, należy dokonać jednorazowego zakupu Karty Klienta w cenie 10 zł (szczegóły na stronie kartingowynarodowy.pl). 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kartingowy Narodowy

Dzięki asfaltowej nawierzchni Kartingowy Narodowy stwarza możliwość wkroczenia na chwilę do świata profesjonalnych wyścigów. A to dopiero początek.

Precyzyjny system pomiaru czasu (wbudowany w każdym gokarcie renomowanego producenta CRG) umożliwia śledzenie przebiegu rywalizacji w czasie rzeczywistym z dokładnością do 0,001 s. To, w połączeniu z emocjami wyzwalanymi wraz z pokonywaniem kolejnych metrów, pozwala na własnej skórze poczuć towarzyszący wyścigom dreszczyk emocji.

Bezpieczeństwo zapewniają zaś nowoczesne bandy wykonane z energochłonnego materiału, który absorbuje siłę uderzenia. Ponadto załoga toru kartingowego dysponuje elektronicznym systemem bezpieczeństwa, dzięki któremu możliwe jest wyłączenie wszystkich gokartów za pomocą jednego przycisku.

Zlokalizowany na terenie jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w stolicy tor jest nie lada gratką nie tylko dla miłośników szybko pokonywanych zakrętów. Umiejscowienie na zewnątrz PGE Narodowego, od strony nadwiślańskich bulwarów, pozwala cieszyć wzrok panoramą centrum, z widocznie zarysowującą się linią wieżowców.

Warto podkreślić, że za sprawą całodobowego oświetlenia tor jest czynny do późnych godzin wieczornych – 7 dni w tygodniu.

Kartingowy Narodowy

Atrakcje dla dzieci, Gokart, Sport i rekreacja, Wyścigi