Legimi

Karta podarunkowa upoważniająca do nielimitowanego dostępu do e-booków, audiobooki i synchrobooki w Legimi

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Nielimitowany dostęp do tysięcy e-booków, audiobooków i synchrobooków daje możliwość ich czytania lub słuchania w dowolnym miejscu i porze

O tej ofercie


Karta podarunkowa Legimi – nielimitowany dostęp do e-booków, audiobooków i synchrobooków


Zalety:

  • nielimitowany dostęp przez 1, 3, 6 lub 12 miesięcy
  • ok. 180 000 e-booków, audiobooków i synchrobooków do wyboru
  • dostęp na 4 urządzenia (smartfon, tablet, e-czytnik, komputer)
  • znane nazwiska (np. Tokarczuk, Coben, Bonda, Mróz, Atwood, King)
  • popularne tytuły (np. Komisarz Brudny. Zaraza, Narzeczona nazisty, Zaginiona siostra. Siedem Sióstr)
  • wiele nowości, a także klasyka literatury
  • synchrobooki umożliwiające naprzemienne czytanie i słuchanie
  • pełna synchronizacja półki na kilku urządzeniach

Dzięki unikatowemu formatowi – synchrobookom, a także pełnej synchronizacji konta, w dowolnej chwili można skończyć czytanie i rozpocząć słuchanie książki w tym samym miejscu, nawet na innym urządzeniu. Z abonamentu można korzystać nawet na 4 różnych urządzeniach, przez co jedna subskrypcja może posłużyć dla całej rodziny.


Bestsellery, nowości i… wszystko, czego tylko można chcieć, między innymi:


Najchętniej czytane książki:

Warto sprawdzić tytuły, które cieszyły się największą popularnością w ostatnich miesiącach. Literatura obyczajowa, kryminały, thrillery, literatura faktu, fantastyka… idealna okazja, by zainspirować się wyborami naszej czytelniczej społeczności.

Więcej: Bestsellery


Nowości i premiery:

Co tydzień na półki w Legimi trafia kilkadziesiąt premierowych tytuły. Dla osób, które lubią być na czasie i czytać to, co najnowsze i z gwarancją jakości, Legimi zaprasza do sięgnięcia po nowości. Najczęściej trafiają one w dniu premiery rynkowej.

Więcej: Nowości


Inne kategorie:


Warunki

Groupon ważny do 31.12.2023 (do tego czasu należy wymienić groupon w serwisie Legimi) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla nowych klientów Legimi – osób, które nigdy nie miały aktywnego abonamentu Legimi. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby wykorzystać groupon:
- wejdź na stronę www.legimi.pl/kod
- wpisz kod grouponu w pole ''Twój kod promocyjny''
Dodatkowe informacje: po wymianie grouponu w serwisie Legimi – karty podarunkowe są ważne przez 1, 3, 6 lub 12 miesięcy (w zależności od opcji zakupu). Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Legimi

Rosnące znaczenie elektroniki w dobie komputerów wcale nie musi oznaczać zmierzchu dobrej książki. Firma Legimi wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów literatury prezentuje w swojej ofercie około 180 000 tytułów e-booków, audiobooków i synchrobooków dostępnych bez limitu, odtwarzanych na rozmaitych urządzeniach: tabletach, smartfonach, komputerach i e-czytnikach. Korzystanie z e-booków i audiobooków jest o tyle wygodne, iż nie wymaga stałego połączenia z internetem.