Energy Fitness Club

Karnet na siłownię, fitness, saunę i więcej od 59 zł w Energy Fitness Club w Warszawie – 10 lokalizacji

Oferta niedługo się kończy!
1 000+ kupionych
od
59 zł

Wyróżniki

Karnety na siłownię i fitness pozwolą na regularne ćwiczenia, dzięki czemu walka z kilogramami będzie łatwiejsza, a kondycja – lepsza 

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 96 opcji

Karnet open obejmujący nielimitowane korzystanie z siłowni, zajęć grupowych (fitness, taniec, Zumba®, indoor cycling i inne), sauny (z wyłączeniem lokalizacji przy ul. Bielańskiej) i dostęp do masaży limfatycznych na urządzeniach Rollen.

W zajęciach można uczestniczyć od poniedziałku do piątku oraz w weekendy w godzinach otwarcia klubu. Karnet poranny obejmuje wejścia od pon. do pt. do godz. 16 i w weekendy bez ograniczeń.

Miesiąc członkostwa w sieci Energy Fitness Club trwa 28 dni – przy zakupie karnetu kilkumiesięcznego członkostwo wynosić będzie iloczyn liczby miesięcy i 28 dni.

Warszawa: Radzymińska (Targówek), Wojciechowskiego (Ursus), Orla (Śródmieście), Bielańska (Śródmieście), Grochowska (Praga-Południe), Górczewska (Bemowo), Antalla (Tarchomin), Egipska (Saska Kępa), Marywilska (Białołęka).

Rodzaj karnetu 1-miesięczny 3-miesięczny 6-miesięczny 12-miesięczny
Karnet open 69 zł 299 zł 499 zł 899 zł
Karnet poranny 59 zł 229 zł 349 zł 599 zł

Warszawa: Sułkowicka (Mokotów):

Rodzaj karnetu 1-miesięczny 3-miesięczny 6-miesięczny 12-miesięczny
Karnet open 69 zł 349 zł 599 zł 1149 zł + basen i aqua aerobic
Karnet poranny 59 zł 259 zł 449 zł 699 zł

Uwaga

Energy Fitness Club Wawrzyńca Żuławskiego (Mokotów) został zamknięty.

Energy Fitness Club Pruszków: Prusa zostanie zamknięty w sobotę 29.06.2019

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu (w tym czasie należy wymienić groupon na karnet w wybranym klubie) i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Kluby Saska Kępa, Ursus, Orla dostępne są wyłącznie dla kobiet.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Karnet zakupiony na groupon.pl może być zrealizowany tylko i wyłącznie 1 raz w kwartale kalendarzowym. Jeśli data ważności karnetu zakupionego na groupon.pl wykracza poza kwartał kalendarzowy, nowy karnet z groupon.pl może być aktywowany w kolejnym kwartale kalendarzowym.
Energy Fitness Club Wawrzyńca Żuławskiego (Mokotów) został zamknięty.
Energy Fitness Club Pruszków: Prusa zostanie zamknięty w sobotę 29.06.2019
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon i wymień go na karnet. Karnet umożliwia korzystanie ze wszystkich zajęć w wybranej lokalizacji sieci. Karnet poranny obejmuje wejścia od pon. do pt. do godz. 16 i w weekendy bez ograniczeń. Rozpisanie treningu indywidualnego i opłata wpisowa w cenie karnetu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Energy Fitness Club

W tym najlepszym – według rankingu TVN Warszawa – fitness klubie można korzystać z siłowni, basenu, sauny, sali do indoor cyclingu, aqua aerobiku i innych form aktywności. Klimatyzowane sale zapewniają komfort podczas ćwiczeń, a trenerzy personalni pomagają w ułożeniu optymalnego treningu. Na miejscu sprzedawane są również suplementy diety ułatwiające osiągnięcie zamierzonych efektów. Prestiżowe i świetnie wyposażone w sprzęt firm Reebok, Technogym i Precor kluby starają się zadowolić nawet najbardziej wymagających.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.