Brak nowych powiadomień

ul. Bracka 18, Warszawa

Wybrany pokój zagadek dla 2-6 dzieci za 89,99 zł w Kamienicy Zagadek (zamiast 169 zł)

Do -46%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Na dzieci czekają dwa tematycznie urządzone pokoje z zagadkami i rebusami dopasowanymi do wieku uczestników

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Pokój zagadek dla dzieci w centrum Warszawy (60 minut):

  • 89,99 zł zamiast 169 zł za zabawę dla 2-6 dzieci w pokoju Gabinet Sherlocka Holmesa,
  • 89,99 zł zamiast 169 zł za zabawę dla 2-6 dzieci w pokoju Alicja w Krainie Czarów.

Poszczególne pokoje (dla dzieci od 5 lat):

  • Gabinet Sherlocka Holmesa: pokój pełen zagadek detektywistycznych i rebusów dopasowanych do wieku i umiejętności dzieci; młodsze dzieci, które nie znają Sherlocka Holmesa, mogą zagrać w scenariusz oparty na serii książek „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”.
  • Alicja w Krainie Czarów: w pokoju znajdują się m.in. sejfy w książkach, magiczne filiżanki, zegarek z podwójną tarczą na kluczyk i inne rekwizyty z magicznego świata; scenariusz jest dopasowany do wieku uczestników, a profesjonalna animatorka czuwa nad poziomem trudności i tempem zabawy.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Realizacja możliwa tylko od poniedziałku do piątku (weekendy przeznaczone są wyłącznie na imprezy urodzinowe).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Pokoje są przeznaczone dla dzieci od 5 lat. Czas pobytu w pokojach to 60 minut pod stałą opieką animatorów. W tym czasie rodzice mogą odpocząć w zaprzyjaźnionych kawiarniach.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 698 335 893 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kamienica Zagadek

Z myślą o najmłodszych powstały pokoje pełne tajemniczych rebusów w Kamienicy Zagadek. Dzieci w wieku od 5 lat mogą spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek pod opieką profesjonalnej animatorki, która czuwa nad tempem zabawy. Dostępne są tu dwa pokoje: Gabinet Sherlocka Holmesa oraz Alicja w Krainie Czarów, oba klimatycznie urządzone, z odpowiednimi rekwizytami.

Kamienica Zagadek

Rozrywka i czas wolny, Pokój zagadek