zamknij
Wyprzedaż!

K-mila Detailing Garage

Czyszczenie nadwozia - powłoka teflonowa (samochód) w firmie K-mila Detailing Garage

Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługi obejmują mycie szyb od wewnątrz, dokładne odkurzanie, neutralizację nieprzyjemnych zapachów, odbierasz samochód czysty i pachnący.

O tej ofercie

Mycie i czyszczenie detailingowe

  • mycie detailingowe samochodu
  • aplikacja twardego wosku
  • sprzątanie wnętrza z zabezpieczeniem plastików dedykowanym środkiem

Czas trwania usługi: 3-5 godzin 

Mycie i czyszczenie detailingowe + tapicerka

  • mycie detailingowe samochodu
  • aplikacja Quick Detailera na lakier
  • sprzątanie wnętrza z zabezpieczeniem plastików dedykowanym środkiem
  • pranie ekstrakcyjne foteli i tylnej kanapy lub czyszczenie i impregnacja skór

Czas trwania usługi: 6-8 godzin

Czas trwania usługi jest zależny od stopnia zabrudzenia samochodu.

Szczegóły:

  • samochód należy zostawić na miejscu na czas usługi: tak, na 1 dzień

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 739 240 040, detailing@k-mila.pl. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

K-mila Detailing Garage

Auto detailing to dopracowanie każdego, najmniejszego szczegółu. Mówiąc najprościej – to przywracanie samochodu do stanu fabrycznego. Pasja i zaangażowanie w realizowane zlecenia sprawiają, że twój samochód wygląda lepiej niż w momencie, gdy opuszczał salon. W skład usług oferowanych przez K-mila Detailing Garage wchodzą m.in.: bezpieczne mycie, dekontaminacja lakieru, deironizacja, korekty lakieru (polerowanie jedno- i wieloetapowe), zabezpieczenie karoserii powłokami ceramicznymi, kwarcowymi, hydrofobowymi lub twardym woskiem, aplikacja niewidzialnej wycieraczki, polerowanie reflektorów, pranie i impregnacja tapicerek wewnętrznych, czyszczenie i zabezpieczenie tapicerek skórzanych, dokładne odkurzanie wszystkich zakamarków, pędzelkowanie kratek nawiewów i dezynfekowanie ich z użyciem pary, dogłębne czyszczenie i zabezpieczenie elementów plastikowych we wnętrzu, czyszczenie i impregnacja dachów cabrio, zabezpieczanie felg powłokami ceramicznymi i wiele innych. Aby móc sprostać oczekiwaniom klientów, każdy z nich, jak i jego samochód, traktowany jest indywidualnie i z najwyższą starannością.