Brak nowych powiadomień

K&M Optyk

Bolesława Romanowskiego 24/5, Gdynia

Okulary korekcyjne: 29,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 150 zł i więcej opcji w K&M Optyk w Gdyni

Do -83%
20+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwość wyboru szkieł redukujących odblaski, reagujących na światło słoneczne, zapewniają wyraźne widzenie na każdą odległość i innych

W skrócie

Jeśli nie lubisz okularów, czas zmienić punkt widzenia na ich temat. Zrobisz to, gdy zaopatrzysz się w modne oprawki i właściwe szkła korekcyjne w K&M Optyk.

Oferta
Groupon zniżkowy na okulary korekcyjne (szkła i oprawki) i badanie wzroku w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 150 zł na zakup okularów korekcyjnych z powłoką antyrefleksyjną,
2) 39,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 200 zł na zakup okularów korekcyjnych z soczewkami dwuogniskowymi, fotochromatycznymi, biurowymi bądź progresywnymi z powłoką antyrefleksyjną,
3) 49,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 300 zł na zakup markowych okularów korekcyjnych z dowolnymi szkłami z powłoką antyrefleksyjną (oprawki : Gucci, Valentino, Jaguar, Davidoff).

  • Szkła z powłoką antyrefleksyjną: redukują dostęp sztucznego światła do oka I podnoszą komfort widzenia, dlatego są zalecane do pracy przy komputerze, przy sztucznym oświetleniu i do jazdy samochodem w nocy.
  • Szkła fotochromatyczne: reagują na światło słoneczne, bardzo szybko się przebarwiając, stąd wstawienie ich w oprawki pozwala uzyskać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne w jednym.
  • Szkła progresywne: zapewniają wyraźne widzenie na każdą odległość, redukcję odblasków i wygodę użytkowania, jak również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
  • Szkła dwuogniskowe: gwarantują komfort widzenia do dali oraz bliży, z widoczną, wyraźną wtopką służącą do czytania.
  • Szkła biurowe: przeznaczone są dla osób, które korzystają z okularów jedynie do bliży (np. do czytania, pisania, szycia, majsterkowania) i potrzebują dodatkowo okulary do patrzenia pośredniego (np. widzenia przedmiotów znajdujących się w bliskim otoczeniu, do komputera, czytania nut).

K&M Optyk
Istniejący od 2006 roku salon dba o to, by zadowolić gusta zarówno osób poszukujących oprawek o klasycznym wzorze, jak i tych, które stawiają na ekstrawaganckie rozwiązania w stylizacji. Do wyboru są modele renomowanych producentów, m.in. Jaguar, Joop, Davidoff, Valentino, Gucci, Ray Ban, Vogue, JK London, Id Tokyo, Retro, Celin Dion, Ana Hickmann i wiele innych ciekawych kolekcji. Pomyślano również o dzieciach, które z przyjemnością będą hasać w okularach takich marek, jak Shrek, Garfield i Scooby-Doo oraz Vogue. A jeśli oprawki nie wytrzymają intensywności dziecięcych zabaw, nic nie stoi na przeszkodzie, by oddać je do naprawy. Ponadto K&M Optyk oferuje badanie wzroku i naukę aplikacji soczewek kontaktowych.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon. 25% rabatu na zakup okularów przeciwsłonecznych przy zakupie okularów. 50 zł rabatu na szkła jednoogniskowe z powłoką antyrefleksyjną dla osoby towarzyszącej. Przy zakupie drugiej pary okularów szkła jednoogniskowe z powłoką antyrefleksyjną gratis (2 pary okularów musi kupić 1 osoba). Zakres magazynowy: -6,0 do +6,0 lub sfera +4,0 do -4,0 dodatek do 2,0 cylinder. 
Konieczna rezerwacja tel. 58 665 78 97.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.