JuraPark Biskupice

JuraPark, Biskupice

Off-road dla 1 osoby (od 199,99 zł) oraz pamiątkowe zdjęcie i certyfikat (od 219,99 zł) w JuraPark Biskupice

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 50 zł)
Promo Code DUO15. Ends 29.7.
Użyj kodu
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Przejazd samochodem terenowym po bezdrożach to emocjonująca atrakcja na świeżym powietrzu, którą można uwiecznić na pamiątkowym zdjęciu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • off-road samochodem terenowym
  • czas trwania jazdy: 1-2 godz.
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie
  • pamiątkowe zdjęcie jest w wersji elektronicznej

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 000 375. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

JuraPark Biskupice

Zlokalizowana w Biskupicach w pobliżu Olsztyna firma specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju imprez integracyjnych oraz zajęć rekreacyjnych i sportowych. Okazji do aktywności ruchowej jest tu wiele, począwszy od strzelania na strzelnicy i z łuku, gry w paintball, jazdy na linie na kolejce tyrolskiej. Dzięki położeniu na terenie dawnej kopalni piasku znaleźć tu można malownicze krajobrazy, wzniesienia i uskoki, które stanowią odpowiednie miejsce do organizowania takich atrakcji jak jazdy quadami i samochodami terenowymi. JuraPark swoją ofertę kieruje zarówno do rodzin i osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Na miejscu można zorganizować imprezy okolicznościowe, grilla lub ognisko.