zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO30. Dziś koniec.

JuraPark Biskupice

JuraPark, Biskupice

Off-road dla 1 osoby (od 199,99 zł) oraz pamiątkowe zdjęcie i certyfikat (od 219,99 zł) w JuraPark Biskupice

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przejazd samochodem terenowym po bezdrożach to emocjonująca atrakcja na świeżym powietrzu, którą można uwiecznić na pamiątkowym zdjęciu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • off-road samochodem terenowym
  • czas trwania jazdy: 1-2 godz.
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie
  • pamiątkowe zdjęcie jest w wersji elektronicznej

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 000 375. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

JuraPark Biskupice

Zlokalizowana w Biskupicach w pobliżu Olsztyna firma specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju imprez integracyjnych oraz zajęć rekreacyjnych i sportowych. Okazji do aktywności ruchowej jest tu wiele, począwszy od strzelania na strzelnicy i z łuku, gry w paintball, jazdy na linie na kolejce tyrolskiej. Dzięki położeniu na terenie dawnej kopalni piasku znaleźć tu można malownicze krajobrazy, wzniesienia i uskoki, które stanowią odpowiednie miejsce do organizowania takich atrakcji jak jazdy quadami i samochodami terenowymi. JuraPark swoją ofertę kieruje zarówno do rodzin i osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Na miejscu można zorganizować imprezy okolicznościowe, grilla lub ognisko.