JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny

JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny: bilet kompleksowy dla 1 osoby od 45,99 zł i więcej opcji (do -41%)

Do -41%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Pakiet kompleksowy obejmuje wejście do JuraParku, Prehistorycznego Oceanarium, Zwierzyńca Bałtowskiego, Sabatówki, Parku Rozrywki i Miniatur

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 5 opcji

Pakiet kompleksowy obejmujący: JuraPark, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski (Dolny i Górny), Polska w Miniaturze + kolej krzesełkowa, Sabatówka, Park Rozrywki:

 • 49,99 zł zamiast 85 zł za bilet normalny dla 1 osoby
 • 99,99 zł zamiast 170 zł za bilet normalny dla 2 osób

 • 45,99 zł zamiast 75 zł za bilet ulgowy dla 1 osoby

 • 135,99 zł zamiast 222 zł za bilet rodzinny 2+1
 • 159,99 zł zamiast 265 zł za bilet rodzinny 2+2

Dostępne atrakcje:

JuraPark

Ścieżka dydaktyczna o długości prawie 1 km podzielona jest na okresy geologiczne, a znajduje się tu ok. 100 modeli dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń naturalnych rozmiarów. Inspiracją do powstania tego jurajskiego parku były odnalezione w tym miejscu tropy dinozaurów. JuraPark popularyzuje wiedzę z zakresu paleontologii, dlatego został objęty patronatem naukowym Państwowego Instytutu Geologicznego w Warszawie, Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Śląskiego.


Prehistoryczne Oceanarium

W tym miejscu głębia oceanu łączy się z trójwymiarowym przekazem, dając możliwość zobaczenia z bliska, jak wyglądało podwodne życie miliony lat temu. Można tu podziwiać rafy koralowe z odległych morskich głębin, ogromne podwodne gady i gatunki, które żyły na Ziemi tysiące lat temu.

Zwierzyniec Bałtowski

 • Górny – obszar o powierzchni ponad 60 ha, który stanowią rozległe łąki, zagajniki, wąwozy, oczka wodne. Miejsce to zamieszkuje kilkadziesiąt gatunków zwierząt rodzimych i egzotycznych przedstawicieli z innych kontynentów. Zwiedzanie odbywa się z pokładu amerykańskiego schoolbusa.
 • Dolny – świat przede wszystkim różnobarwnych ptaków, jak również takich ssaków, jak kuce, osły, małpki makaki, surykatki.

Polska w Miniaturze + kolej krzesełkowa

Park miniatur uformowany został na kształt obszaru Polski o powierzchni ok. 1 ha z zaznaczonymi głównymi rzekami, jeziorami, krainami geograficznymi. Znajduje się tu 48 miniatur zamków i pałaców zaliczanych do architektonicznych zabytków powstałych na obszarze Polski na przestrzeni 500 lat. Dojazd do parku zapewnia kolej krzesełkowa.


Dojazd do atrakcji Polska w Miniaturze: kolej krzesełkowa (czynna sobota-niedziela), schoolbus lub pieszo.

Sabatówka

Magiczne miejsce, w którym rzeczywistość przeplata się ze światem wiedźm, czarownic i białej magii. Mieszkańcami Sabatówki są czarownice, które wraz ze swoimi pomocnikami prowadzą gry, zabawy i różnego rodzaju animacje.

Park Rozrywki

Miejsce dla małych i dużych poszukiwaczy przygód. Wśród licznych atrakcji (zależnie od wieku, wzrostu i warunków atmosferycznych) dostępne są:

 • karuzela-samolociki, dmuchaniec Warzywniak, zabawki wodne (z opiekunem), basen z kulkami, warsztaty z piaskiem kinetycznym – dzieci powyżej 3 roku życia
 • statek piracki – od 8 lat
 • dmuchaniec Formuła 1 – od 4 do 12 lat
 • basen z kulkami – od 3 do 12 lat
 • kolejka Kaczuszki – od 4 lat
 • euro-bungy – od 3 lat (masa ciała od 20 do 60 kg)
 • karuzela samochodziki – od 3 lat
 • kolejka górska – od 7 do 10 lat z opiekunem, samodzielnie powyżej 10 lat i 130 cm wzrostu
 • kaczuszki pływające – od 3 do 12 lat z opiekunem, powyżej 12 lat samodzielnie
 • kolejka szynowa Ciuchcia – od 4 lat
 • karuzela łańcuchowa mała – od 4 lat
 • karuzela łańcuchowa duża – od 7 lat
 • rollercoaster – od 5 do 10 lat z opiekunem, samodzielnie od 10 lat oraz powyżej 140 cm wzrostu
 • gokarty – od 5 do 12 lat, wzrost powyżej 1 m, waga poniżej 45 kg
 • trampoliny – od 4 lat

Bałtowski Kompleks Turystyczny czynny od czwartku do niedzieli. Kolej krzesełkowa czynna w soboty i niedziele przy sprzyjającej pogodzie.

Dodatkowe atrakcje w październiku: (wstęp na wydarzenie jest w cenie biletu kompleksowego.)

„Piękna i Niepodległa” - weekendy z historią w Bałtowie to cykl październikowych wydarzeń mających miejsce w najnowszej atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego - Polsce w Miniaturze.

Celem wydarzeń jest zaprezentowanie najważniejszych wydarzeń, miejsc oraz ludzi na przestrzeni kilkusetletniej historii Polski. Pokazanie jak kraj rozkwitał i rósł w siłę, jak doszło do jego upadku i jak po wielkich trudach Polska wróciła na mapę świata. Zostaną przybliżone sylwetki tych, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości.

Piękna i Niepodległa to cykl 4 październikowych weekendów - każdy to inny okres historyczny i inne spektakle:

6 - 7 października - Początek Państwa Polskiego

13 - 14 października - Rzeczpospolita w XV wieku

20 - 21 października - Złoty Wiek

27 - 28 października - Sen o wolnej Polsce

Warunki


Groupon ważny do 30.04.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. W październiku park czynny w dniach: czwartek-niedziela.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny


Osoby, które pragną przeżyć wyjątkową przygodę w miejscu pełnym niezapomnianych atrakcji dla całej rodziny, mogą udać się do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Otoczony zielonymi wzgórzami park położony jest w widłach rzeki Kamiennej, dlatego docenią go osoby lubiące bliski kontakt z naturą. Wielbiciele rozrywki i fani prehistorycznych stworzeń również nie powinni być zawiedzeni. Znajdą tu bowiem ponad 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości oraz odwiedzą Muzeum Jurajskie wypełnione skamieniałościami i minerałami pochodzącymi z różnych części świata. W Prehistorycznym Oceanarium można stanąć oko w oko z morskimi stworami sprzed milionów lat, a w Zwierzyńcu Bałtowskim – zobaczyć żyjące na otwartej przestrzeni liczne gatunki egzotycznych zwierząt z różnych kontynentów.

Edukacyjne warsztaty w świecie wiedźm i czarownic możliwe są w Sabatówce, a w Parku Rozrywki na gości czekają takie atrakcje, jak: rollercoaster, karuzele, Kino Emocji Cinema 5D, statek piracki, gokarty, euro-bungy i basen z kulkami. Kraina Koni oferuje przejażdżki konne pod opieką instruktora.

Każdy, kto chciałby zostać tu dłużej, może spacerkiem udać się do Rancza w Dolinie z bazą noclegową. Zimą Bałtów zaprasza do jednej z najnowocześniejszych w regionie stacji narciarskiej Szwajcaria Bałtowska.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.