Brak nowych powiadomień

JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny

ul. Bałtów 8a, Bałtów

JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny: bilet kompleksowy dla 1 osoby od 45,99 zł i więcej opcji (do -41%)

Do -41%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet kompleksowy obejmuje wejście do JuraParku, Prehistorycznego Oceanarium, Zwierzyńca Bałtowskiego, Sabatówki, Parku Rozrywki i Miniatur

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 5 opcji

Pakiet kompleksowy obejmujący: JuraPark, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski (Dolny i Górny), Polska w Miniaturze + kolej krzesełkowa, Sabatówka, Park Rozrywki:

 • 49,99 zł zamiast 85 zł za bilet normalny dla 1 osoby
 • 99,99 zł zamiast 170 zł za bilet normalny dla 2 osób

 • 45,99 zł zamiast 75 zł za bilet ulgowy dla 1 osoby

 • 135,99 zł zamiast 222 zł za bilet rodzinny 2+1
 • 159,99 zł zamiast 265 zł za bilet rodzinny 2+2

Dostępne atrakcje:

JuraPark

Ścieżka dydaktyczna o długości prawie 1 km podzielona jest na okresy geologiczne, a znajduje się tu ok. 100 modeli dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń naturalnych rozmiarów. Inspiracją do powstania tego jurajskiego parku były odnalezione w tym miejscu tropy dinozaurów. JuraPark popularyzuje wiedzę z zakresu paleontologii, dlatego został objęty patronatem naukowym Państwowego Instytutu Geologicznego w Warszawie, Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Śląskiego.


Prehistoryczne Oceanarium

W tym miejscu głębia oceanu łączy się z trójwymiarowym przekazem, dając możliwość zobaczenia z bliska, jak wyglądało podwodne życie miliony lat temu. Można tu podziwiać rafy koralowe z odległych morskich głębin, ogromne podwodne gady i gatunki, które żyły na Ziemi tysiące lat temu.

Zwierzyniec Bałtowski

 • Górny – obszar o powierzchni ponad 60 ha, który stanowią rozległe łąki, zagajniki, wąwozy, oczka wodne. Miejsce to zamieszkuje kilkadziesiąt gatunków zwierząt rodzimych i egzotycznych przedstawicieli z innych kontynentów. Zwiedzanie odbywa się z pokładu amerykańskiego schoolbusa.
 • Dolny – świat przede wszystkim różnobarwnych ptaków, jak również takich ssaków, jak kuce, osły, małpki makaki, surykatki.

Polska w Miniaturze + kolej krzesełkowa

Park miniatur uformowany został na kształt obszaru Polski o powierzchni ok. 1 ha z zaznaczonymi głównymi rzekami, jeziorami, krainami geograficznymi. Znajduje się tu 48 miniatur zamków i pałaców zaliczanych do architektonicznych zabytków powstałych na obszarze Polski na przestrzeni 500 lat. Dojazd do parku zapewnia kolej krzesełkowa.


Dojazd do atrakcji Polska w Miniaturze: kolej krzesełkowa (czynna sobota-niedziela), schoolbus lub pieszo.

Sabatówka

Magiczne miejsce, w którym rzeczywistość przeplata się ze światem wiedźm, czarownic i białej magii. Mieszkańcami Sabatówki są czarownice, które wraz ze swoimi pomocnikami prowadzą gry, zabawy i różnego rodzaju animacje.

Park Rozrywki

Miejsce dla małych i dużych poszukiwaczy przygód. Wśród licznych atrakcji (zależnie od wieku, wzrostu i warunków atmosferycznych) dostępne są:

 • karuzela-samolociki, dmuchaniec Warzywniak, zabawki wodne (z opiekunem), basen z kulkami, warsztaty z piaskiem kinetycznym – dzieci powyżej 3 roku życia
 • statek piracki – od 8 lat
 • dmuchaniec Formuła 1 – od 4 do 12 lat
 • basen z kulkami – od 3 do 12 lat
 • kolejka Kaczuszki – od 4 lat
 • euro-bungy – od 3 lat (masa ciała od 20 do 60 kg)
 • karuzela samochodziki – od 3 lat
 • kolejka górska – od 7 do 10 lat z opiekunem, samodzielnie powyżej 10 lat i 130 cm wzrostu
 • kaczuszki pływające – od 3 do 12 lat z opiekunem, powyżej 12 lat samodzielnie
 • kolejka szynowa Ciuchcia – od 4 lat
 • karuzela łańcuchowa mała – od 4 lat
 • karuzela łańcuchowa duża – od 7 lat
 • rollercoaster – od 5 do 10 lat z opiekunem, samodzielnie od 10 lat oraz powyżej 140 cm wzrostu
 • gokarty – od 5 do 12 lat, wzrost powyżej 1 m, waga poniżej 45 kg
 • trampoliny – od 4 lat

Bałtowski Kompleks Turystyczny czynny od czwartku do niedzieli. Kolej krzesełkowa czynna w soboty i niedziele przy sprzyjającej pogodzie.

Dodatkowe atrakcje w październiku: (wstęp na wydarzenie jest w cenie biletu kompleksowego.)

„Piękna i Niepodległa” - weekendy z historią w Bałtowie to cykl październikowych wydarzeń mających miejsce w najnowszej atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego - Polsce w Miniaturze.

Celem wydarzeń jest zaprezentowanie najważniejszych wydarzeń, miejsc oraz ludzi na przestrzeni kilkusetletniej historii Polski. Pokazanie jak kraj rozkwitał i rósł w siłę, jak doszło do jego upadku i jak po wielkich trudach Polska wróciła na mapę świata. Zostaną przybliżone sylwetki tych, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości.

Piękna i Niepodległa to cykl 4 październikowych weekendów - każdy to inny okres historyczny i inne spektakle:

6 - 7 października - Początek Państwa Polskiego

13 - 14 października - Rzeczpospolita w XV wieku

20 - 21 października - Złoty Wiek

27 - 28 października - Sen o wolnej Polsce

Warunki

Groupon ważny do 30.04.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. W październiku park czynny w dniach: czwartek-niedziela.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny

Osoby, które pragną przeżyć wyjątkową przygodę w miejscu pełnym niezapomnianych atrakcji dla całej rodziny, mogą udać się do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Otoczony zielonymi wzgórzami park położony jest w widłach rzeki Kamiennej, dlatego docenią go osoby lubiące bliski kontakt z naturą. Wielbiciele rozrywki i fani prehistorycznych stworzeń również nie powinni być zawiedzeni. Znajdą tu bowiem ponad 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości oraz odwiedzą Muzeum Jurajskie wypełnione skamieniałościami i minerałami pochodzącymi z różnych części świata. W Prehistorycznym Oceanarium można stanąć oko w oko z morskimi stworami sprzed milionów lat, a w Zwierzyńcu Bałtowskim – zobaczyć żyjące na otwartej przestrzeni liczne gatunki egzotycznych zwierząt z różnych kontynentów.

Edukacyjne warsztaty w świecie wiedźm i czarownic możliwe są w Sabatówce, a w Parku Rozrywki na gości czekają takie atrakcje, jak: rollercoaster, karuzele, Kino Emocji Cinema 5D, statek piracki, gokarty, euro-bungy i basen z kulkami. Kraina Koni oferuje przejażdżki konne pod opieką instruktora.

Każdy, kto chciałby zostać tu dłużej, może spacerkiem udać się do Rancza w Dolinie z bazą noclegową. Zimą Bałtów zaprasza do jednej z najnowocześniejszych w regionie stacji narciarskiej Szwajcaria Bałtowska.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna