Brak nowych powiadomień

3 lokalizacji

2-godzinne wejście do Parku Trampolin Jump Arena dla 1 osoby od 36,99 zł i więcej opcji – 3 lokalizacje (do -32%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -32%
210+ kupionych
od
52 zł
36,99 zł
28% zniżki

Wyróżniki

Sposób na rozładowanie energii dzięki wielu dostępnym atrakcjom, np. strefa trampolin, kosze do wsadów, ścianka wspinaczkowa, skok na banana

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
KarolTOP REVIEWER
9 Oceny9 reviews
wrzesień 2, 2020
Spoko
D
Damian
1 Oceny1 reviews
sierpień 20, 2020
Groupon daje fajną zniżkę, a zabawa na miejscu na prawdę przednia, niezależnie od wieku. Jedyną wadą jak dla mnie jest to że można tylko 2 razy skorzystać z tej oferty bo nie jest ona odnawialna, a myślę, że np. odnawialność chociażby co kwartał, to dobry i dość długi okres między promocjami, by raz na jakiś czas móc wejść i pobawić się troszkę taniej.
M
Marta
5 Oceny2 reviews
styczeń 26, 2020
Super zabawa
K
Karolina
2 Oceny1 reviews
styczeń 19, 2020
Dzieciaki mega zadowolone.
D
Daria
1 Oceny1 reviews
maj 23, 2019
Bylo srednio pelno dzieci dodatkowo platny wstep na trampoliny sportowe, ktore nie roznia sie niczym od zwyklych
P
przemyslaw
8 Oceny3 reviews
maj 6, 2019
Bardzo fajna zabawa,zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.Goraco polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

  • dni i godziny korzystania z grouponu: do wyboru w opcjach zakupowych
  • dostępne atrakcje:

    • Poznań Rataje: minitrampolina, Gladiator Arena, basen z gąbkami, trampoliny sportowe, drabinki

    • Poznań Grunwald: basen z gąbkami, podniebne kokony, kosze do wsadów, plac zabaw Dżungla, strefa Baby, strefa trampolin, zjeżdżalnie dmuchane, strefa Raptoring, ścianka wspinaczkowa, skok na banana

    • Toruń: kosze do wsadów, ścieżki akrobatyczne, strefa dla maluchów, baseny z gąbkami, skośne trampoliny, trampoliny rynny z podwójnymi skosami, Gladiator Arena, Jump Wall, strefa fitness, strefa parkour, trampoliny sportowe

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Z oferty nie można skorzystać w okresach od 27.01.2020 do 10.02.2020 oraz od 15.06.2020 do 31.08.2020 (dotyczy tylko grouponów zakupionych we wskazanym okresie). W przypadku grouponów, zakupionych do dnia 15.06.2020, realizacja będzie odbywała się normalnie.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać jako prezent. Groupon można wykorzystać od następnego dnia po zakupie. Zakup grouponu/ dokonanie rezerwacji, nie uprawniają do wejścia poza kolejnością. Z oferty nie mogą skorzystać grupy zorganizowane. Groupon nie łączy się z innymi promocjami parków Jump Arena. Wszelkie reklamacje/zażalenia wynikające z niemożliwości realizacji
zakupionego kuponu, rozstrzygane są przez Groupon. Osoby nieletnie muszą posiadać zgodę rodzica w formie pisemnej. Zgoda akceptowana będzie tylko na druku parku trampolin dostępnym tutajOferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku w podanych godzinach. Po wykorzystaniu czasu określonego przez groupon każda minuta naliczana jest zgodnie z cennikiem: 1 minuta – 50 groszy (czas nalicza się od wydania transpondera do momentu jego zdania po uprzednim opróżnieniu szafki odzieżowej). Przed wejściem należy zakupić skarpetki antypoślizgowe za 5 zł (chyba, że klient ma swoje skarpetki antypoślizgowe). Skarpety są wielokrotnego użytku. Kupujący bilet akceptuje Regulamin Parku.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 932 374 (Rataje),731 020 101 (Grunwald), 731 852 002 (Toruń), z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jump Arena

Park trampolin pozwala miłośnikom ruchu stoczyć efektowną walkę z grawitacją, a przy okazji poprawić samopoczucie i wymodelować sylwetkę. Jump Arena jest miejscem stworzonym dla całej rodziny – małych, średnich i dużych – każdy znajdzie coś dla siebie. Na odwiedzających czekają trampoliny o różnym poziomie naciągu dostosowane do wieku oraz umiejętności, które umożliwiają robienie salta pod czujnym okiem instruktorów. Z kolei baseny z gąbkami pozwalają uprawiać najróżniejsze dyscypliny sportowe, zapewniają niecodzienne wrażenia i dużą frajdę niezależnie od wieku. Dodatkowo adepci sztuki akrobatycznej mają do dyspozycji trampoliny sportowe i ścieżki akrobatyczne. Dużą arenę tworzy kilkadziesiąt trampolin, gdzie będą rozgrywać się mecze piłki siatkowej, zbijaka, badmintona czy frisbee oraz zajęcia grupowe.